יומרני | בנט קורא לדיבייט עם נתניהו. על פי המספרים, עליו לקיים דיבייט עם סמוטריץ׳ או סער - 0404
צילום: ימינה

יומרני | בנט קורא לדיבייט עם נתניהו. על פי המספרים, עליו לקיים דיבייט עם סמוטריץ׳ או סער

ראש הממשךה בנימין נתניהו מתכוון להגיע לגינה מול ביתו של נפתלי בנט ברעננה ולקרוא לו לחתום שיישב בממשלת הימין שלו – כך טוען נפתלי בנט.

בנט, הפיץ תמונות מהמקום, בו נראים כוחות משטרה מאבטחים את אזור ביתו ובנוסף הקליט סרטון שבו הוא קורא לנתניהו לדיבייט מולו – דיון אחד מול השני ומול הקהל.

הגימיק נחמד, אך בנט, בורג חשוב בממשלת ימין (באמת) חייב להבין את מקומו. עם כל הכבוד לרצונו להיות כאן ראש ממשלה, מפלגה של עד 10 מנדטים ואפילו 15 בהגזמה, לא יכולה לדבר על ראשות ממשלה. לבנט, גם על פי הסקרים שלו, פחות משליש מנדטים מנתניהו והליכוד. נתניהו, גם על פי הסקרים, גדול ממנו פי שלוש. במצב כזה, זה יומרני ולא הגיוני לבקש דיבייט מולו.

על פי המספרים של בנט, הוא יכול לבקש דיבייט מול סמוטריץ׳ (הם לא רחוקים במספרים), מול סער (כנראה אותם מספרים) או מול גנץ. בנט, על פי המספרים, לא יכול להציע דיבייט אפילו מול יאיר לפיד – הכפול ממנו בסקרים.

טוב יעשה נפתלי בנט אם יודיע בהקדם, בשלושה הימים האחרונים לפני הבחירות, כי יישב עם ראש הממשלה בנימין נתניהו בממשלת ימין בלבד. במקרה שכזה, אין ספק שיזכה לקולות שברחו ממנו לאחרונה.

ימינה

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]