אכיפה בררנית בעיריית ירושלים | רושמים דו״חות לשלטים של בן גביר בבתי עסק ומתעלמים משלטי לפיד וגנץ - 0404
אכיפה בררנית בעיריית ירושלים | רושמים דו״חות לשלטים של בן גביר בבתי עסק ומתעלמים משלטי לפיד וגנץ 0404

אכיפה בררנית בעיריית ירושלים | רושמים דו״חות לשלטים של בן גביר בבתי עסק ומתעלמים משלטי לפיד וגנץ

פרסום ראשון | עיריית ירושלים חילקה בימים האחרונים קנסות למספר בתי עסק, אשר תלו שלטים של עו"ד איתמר בן גביר, המועמד ברשימת הציונות הדתית לכנסת, בטענה כי מדובר בעבירה על חוק העזר העירוני. אך מנגד, התעלמה העירייה מעסקים שתלו שלטים של מפלגות יש עתיד וכחול לבן, ולא רשמה עבורם דו"חות. כך למשל נקנס בעל סופר בשכונת קרית משה, לאחר שתלה שלט של בן גביר מחוץ לחנות.

בתגובה לחדשות 0404, אמר בן גביר: "מדובר באפלייה ואכיפה בררנית, מובהקת. בירושלים יש שלטים של כל המפלגות על בתי עסק, לרבות שלטים של יאיר לפיד, מרצ וגנץ. לא ראינו ולא שמענו את העירייה מחלקת דו"חות. כבר היום פניתי לראש העיר ולראש ענף התביעה בעיריית ירושלים ודרשתי לבטל את הדו"ח ולהנחות את הפקחים שלא לנהוג באכיפה בררנית.

כמו כן, ספק בעיניי אם בכלל צריך אישור לשלט על גבי עסק, אבל ככל שהיה צורך באישור כזה, אי אפשר לקבוע ששלטים של גנץ ולפיד כן, ושלנו לא. יכול להיות שהשקפותיו הפוליטיות של הפקחים שנתנו את הדו"חות הן השקפות שמאל, אבל על הפקחים והשוטרים לדעת שאת החוק אוכפים לפי מדיניות סדורה ולא על פי השקפת עולם".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]