רה"מ נתניהו בריאיון בערוץ 20: "היה לי מפכ"ל שאני לא רוצה לדבר עליו בכלל, בדיחה" | צפו - 0404

רה"מ נתניהו בריאיון בערוץ 20: "היה לי מפכ"ל שאני לא רוצה לדבר עליו בכלל, בדיחה" | צפו

רה"מ בנימין נתניהו התארח הערב (חמישי) לריאיון בערוץ 20 בתוכנית "הסיפור המרכזי" עם שרה ב"ק ואמר: "בחירות רביעיות זו שאלה שאזרחי ישראל צריכים להפנות לעצמם. תנו לנו להקים ממשלה יציבה, להזניק את הכלכלה, ולא לפצל את הקולות בין המפלגות. תצביעו בשבילי ותהיה ממשלה יציבה".

על הסכמי השלום עם העולם הערבי, אמר נתניהו: "הסיפור הזה על איחוד האמירויות חסר חשיבות, מסיבה פשוטה – יש ברית עמוקה שיצרנו. יש לנו שישה הסכמי שלום עם העולם הערבי. אני הולך להביא לסיומו של הסכסוך הישראלי הערבי". בנושא איראן, אמר נתניהו: "אני לא אתן לאיראן להתחמש בנשק גרעיני. כל עוד אני אהיה ראש ממשלה לא יהיה לאיראן נשק גרעיני".

בהתייחסו למפכ"ל הקודם, רוני אלשיך, אמר נתניהו: "היה לי מפכ"ל שאני לא רוצה לדבר עליו בכלל, בדיחה". בנושא הקורונה, הבהיר רה"מ: "אנחנו כמעט אחרונים בתמותה. אבל הדבר העיקרי הוא שאנחנו עכשיו יוצאים מזה ראשונים. כיון שאנחנו יוצאים ראשונים, אנחנו יכולים להזניק את הכלכלה. אני הולך להזניק את הכלכלה, לא יהיה סגר נוסף".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]