מנכ"ל מועצת יש"ע: "להכניס את אורית סטרוק לכנסת - אין תחליף למסירות נפש שלה" - 0404

מנכ"ל מועצת יש"ע: "להכניס את אורית סטרוק לכנסת – אין תחליף למסירות נפש שלה"

מנכ"ל מועצת יש"ע יגאל דילמוני הגיע היום לסיור בחברון ובמערת המכפלה, ולפגישה עם ראש העיר היהודי של חברון – הרב הלל הורוביץ. במהלך הסיור במערה, תוך לימוד מקרוב של נושא המעלית לנכים, דלמוני אמר כי חשוב לקדם את בניית המעלית במערת המכפלה באופן מיידי וללא עיכובים והסביר דילמוני מדוע לדעתו חשוב מאד שאורית סטרוק תיכנס לכנסת הקרובה.

יגאל דילמוני: "אנחנו במועצת יש"ע לא מזוהים פוליטית עם אף מפלגה, אני אעבוד עם כל מי שיעזור להתיישבות אבל את אורית חייבים שהיא תיכנס בפנים, מבחינתי לא משנה באיזו מפלגה, אורית חייבת להיות בפנים.

כל הפעילות שהיא עשתה למען חברון ולמען כל יהודה ושומרון – אין לזה תחליף. זו משימה ממש עליונה. כל המדינה תרויח. אין תחליף למסירות נפש שלה ולאומץ שלה ולדרייב שיש לה לדברים מקטן ועד גדול. חשוב שהיא תהיה בכנסת".

הרב הלל הורוביץ: "זה בהחלט מקצת שבחה, ואין ספק שאורית תתרום תרומה אדירה בכנסת. יש לה כח שהיא מצליחה להביא למשימות הקודש שהיא נלחמת עליהן, אם זה ההתיישבות, ואם זה הסוגיות המשפטיות, ואם זה התורה, היא מצליחה להדביק אליה את כל הסיעות, לחבר חיבורים אדירים, שזה אולי הכח הכי חשוב בכנסת".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]