סמוטריץ': ״בג"ץ מפעילים דינמיט ואחריהם המבול - ניקח מהם את הגפרור ונחזיר את השלטון לאזרחים״ - 0404
סמוטריץ': ״בג הלל מאיר ואור אלכסנברג

סמוטריץ': ״בג"ץ מפעילים דינמיט ואחריהם המבול – ניקח מהם את הגפרור ונחזיר את השלטון לאזרחים״

יו״ר הציונות הדתית ח״כ בצלאל סמוטריץ׳ תקף היום (חמישי) את החלטת בג״ץ לפתיחת השמים והכריז כי מפלגתו תחזיר את השלטון לאזרחים.

ח"כ סמוטריץ': "כשאנחנו צועקים על כך ששופטי בג"ץ השתלטו על המדינה בלי בחירות ובלי דמוקרטיה, אנחנו מדברים על דיני נפשות. השופטים שמים גפרור, מפעילים את הדינמיט ואחריהם המבול. הם לא לוקחים מילימטר של אחריות על התוצאות של המעשים והפסיקות שלהם שאף אחד לא הסמיך ולא הכשיר אותם לקבל.

והנה אתמול, בג"ץ חיבל במדיניות בלימת הקורונה של מדינת ישראל. מה אכפת לו שווריאנטים קטלניים יכנסו לארץ מנתב"ג? הוא ישלם על הידבקות של מבוגרים? על תמותה חלילה? על כך שבעלי עסקים יפלו ויקרסו? על ילדים שירטיבו בלילה או יתחילו לגמגם בגלל בידוד ועוד בידוד וניתוק מהשגרה?

ודאי שלא. את הגפרור בג"ץ שם והולך. כך בדיוק בפסילת חוק המסתננים. בפסילת חוק הגיוס. בהגנה על בתי מחבלים מהריסה. ומבחינתם שהמדינה תסתדר ותשלם מחירים כי אלו הערכים הנאורים שקבעו השופטים שכולנו צריכים ללכת לאורם.

אגלה לכם סוד כמי שלמד משפטים והוסמך לעריכת דין: אין בלימודי משפטים שום הכשרה למדידת ערכים לאומיים. השופטים לא טובים בזה יותר מאף אחד אחר. כן יש הכשרה למטרות בית המשפט המקוריות – ואותן אנחנו נחזיר בע"ה בשורת צעדים אותם בנינו בתכנית סדורה.

אם תתנו לנו את הכוח – לרשימת "הציונות הדתית", אנחנו מתחייבים: ניקח את הגפרור מבג"ץ ונחזיר את השלטון לאזרחים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]