באיחוד הצלה החליטו להפסיק פעילותם של 288 מתנדבים שלא חוסנו נגד קורונה - 0404
באיחוד הצלה החליטו להפסיק פעילותם של 288 מתנדבים שלא חוסנו נגד קורונה שירה הרשקופ

באיחוד הצלה החליטו להפסיק פעילותם של 288 מתנדבים שלא חוסנו נגד קורונה

ארגון איחוד הצלה אשר מפעיל רשת של 6,000 אנשי רפואה מתנדבים המגישים עזרה ראשונה מהירה, הפסיק היום את פעילותם של 288 מתנדבים שלא התחסנו נגד קורונה. כעת 100% מהמתנדבים שפעילים בארגון מחוסנים נגד הנגיף. נשיא ומייסד איחוד הצלה, אלי ביר, אמר היום כי "החובשים, הפרמדיקים והרופאים שמתנדבים באיחוד הצלה מעניקים בכל יום עזרה ראשונה מהירה ומצילת חיים לכ-2,000 חולים ופצועים. אנו חשים אחריות לשמירה על בריאות המטופלים, המתנדבים ובני משפחותיהם. לכן הנחיתי יחד עם הנהלת הארגון את כלל המתנדבים להתחסן. רוב המתנדבים מבינים את חשיבות החיסון ועשו זאת".

ביר הוסיף: "אני חליתי בקורונה והייתי מאושפז, מורדם ומונשם, במשך 5 שבועות. כמעט קיפחתי את חיי בגלל הקורונה ולפני שהרופאים הרדימו אותי נפרדתי מילדי ואשתי משום שסיכויי ההחלמה שלי היו נמוכים מאוד. המטרה שלי היא למנוע סבל מיותר ואת סיכוני הקורונה מהמטופלים, מהמתנדבים ומבני משפחתם. אני אוהב מאוד את כל מתנדבי איחוד הצלה וכואב לי הלב שנאלצנו להפסיק את פעילותם של מי שלא התחסנו, אבל אכפת לי מחייהם ומחיי מטופלנו. במידה ומתנדבים שפעילותם הופסקה יתחסנו או שהמגיפה תיעלם ולא יהיה עוד צורך בחיסון, הם יוכלו לשוב ולהציל חיים". (בצילום: נשיא איחוד הצלה, אלי ביר, מחסן במרכז החיסונים של הכללית)

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]