נערים ערבים הרסו אתר עבודות בירושלים שהוקם לבקשת תושבי שכונות כפר עקב וקלנדיה | צפו - 0404

נערים ערבים הרסו אתר עבודות בירושלים שהוקם לבקשת תושבי שכונות כפר עקב וקלנדיה | צפו

עשרות בני נוער ערבים, עתודאים בלימודי הרוקחות והרפואה, יצאו היום (רביעי) להרוס את מתחם העבודות של עיריית ירושלים בצפון ירושלים.

"ככה אומרים תודה", כתב על כך סגן ראש העיר ירושלים אריה קינג והוסיף: "כמי שמצוי בקשר שבועי קבוע עם תושבי שכונת כפר עקב, סמיר עמיס וקלנדיה שבצפון ירושלים, תושבים שפנו אלי ולעירייה בכלל בבקשה שנשקיע ונחיל את הריבונות בשכונות צפון העיר, אני קורא לתושבי שכונות צפון העיר לצאת כנגד עשרות הנערים שנשלחו על ידי גורמים שמתנגדים לפעולות של העירייה בשכונות.

לראשונה, לאחר עשרות שנים, יש ראש עיר, משה ליאון, שלא רק מצהיר הצהרות כמו קודמיו בתפקיד, אלא עליו נאמר "ברוך אומר ועושה".

אתמול, העירייה החלה להכשיר מגרשי כדורסל וכדורגל לטובת תושבי שכונות קלנדיה, כפר עקב וסמיר עמיס, מדובר על השקעה כמעט חסרת תקדים במושגי מזרח העיר והתודה שנשלחה אלינו היום, היא בדמותם של עשרות העתודאים במקצוע הרפואה שיצאו למסע הרס שכל עניינו, פגיעה באינטרס של תושבי השכונות.

כאמור, כולי תקווה שהרוב הדומם, יתעורר להגנה על האינטרס שלו. אני מתחייב לפעול ככל שעל ידי כסגן ראש העירייה, שהעבודות תמשכנה על אפם וחמתם של הסטודנטים לרפואה".

לשאלת חדשות 0404 "מדוע בוצע ההרס", השיב קינג כי מדובר ב"עשרות נערים מקלנדיה. הם שהרסו את אתר העבודות כמחאה על פעולתה הריבונית הראשונה של עיריית ירושלים בשכונות צפון העיר, לראשונה מזה עשרות שנים.

חשוב לציין שהעבודות מבוצעות על קרקע בבעלות קק"ל מלפני קום המדינה ושהעבודות בוצעו לבקשת תושבי שכונות כפר עקב וקלנדיה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]