בן גביר תוקף: "כשביקשתי לפסול את כל המשותפת כולל עבאס ויזבק - ימינה ברחו מההצבעה" - 0404
בן גביר תוקף: יונתן סינדל, פלאש 90

בן גביר תוקף: "כשביקשתי לפסול את כל המשותפת כולל עבאס ויזבק – ימינה ברחו מההצבעה"

בציונות הדתית תוקפים הבוקר (שלישי) את מפלגת ימינה על רקע דבריו של אלון דוידי לפיהם "שלחו את בן גביר להכשיר את עבאס". לדברי יו"ר עוצמה יהודית והמועמד ברשימת הציונות הדתית לכנסת, עו"ד איתמר בן גביר: "בקצב הזה ימינה ובנט שתקף אותי בשל דעות ימניות קיצוניות ולא היה מוכן לשבת איתי בלחץ השמאל, עוד ינסה לטעון שאני בשלום עכשיו".

בן גביר הגיב לפרסום לפיו כביכול ישב בקואליציה שתיתמך בעבאס: "מנסור עבאס כמוהו כיחיא סינוואר ושאר אויבי ישראל ועמדתי עליו ידועה. לא נשב איתו ולא ניתמך בו. הוא בכלל צריך לשבת בכלא ולא בכנסת. עכשיו תורו של נפתלי בנט להפסיק לנסות להסיט את האש ולהבהיר האם יישב בממשלה עם לפיד, איבתיסאם מרעאנה ושאר חבריהם".

עוד הוסיף עו"ד בן גביר: "זה הזמן להזכיר נשכחות: בבחירות הקודמות, כאשר הגשנו בקשה לפסול את הרשימה המשותפת כולה, שכללה את יזבק, טיבי, עודה וגם מנסור עבאס – היו אלה נציגי ימינה שברחו ברגע האחרון מהדיון ולא הצביעו בעד הבקשה. גם הפעם אנו היינו היחידים שהגשנו את הבקשה לפסול את עבאס ורע"מ. בזמן שבימינה מברברים – אנחנו פועלים לזרוק מהכנסת את אויבי ישראל".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]