פרסום ראשון | הפקרות: ערבים תקפו מינית נערה יהודיה בחיפה ונתפסו, אך שוחררו תוך זמן קצר ע"י המשטרה - 0404
פרסום ראשון | הפקרות: ערבים תקפו מינית נערה יהודיה בחיפה ונתפסו, אך שוחררו תוך זמן קצר ע

פרסום ראשון | הפקרות: ערבים תקפו מינית נערה יהודיה בחיפה ונתפסו, אך שוחררו תוך זמן קצר ע"י המשטרה

ארבעה ערבים, תקפו מינית אמש (ראשון) נערה יהודיה בת 16 ברחוב ירושלים בשכונת הדר בחיפה. הערבים הקיפו את הנערה ושלחו ידיים לפלג גופה התחתון, בזמן שהיא משוחחת בטלפון עם אימה. הוריה של הנערה הזעיקו מיד את המשטרה, והערבים נמלטו מהמקום. שניים מהתוקפים נתפסו על ידי המשטרה מיד לאחר האירוע ברחוב ביאליק, ונלקחו לחקירה אך שוחררו תוך זמן קצר.

אביה של הנערה שהותקפה, תושב שכונת הדר בחיפה, תיאר לחדשות 0404 את התקיפה שעברה בתו: "הבת שלי, בת 16, הותקפה אתמול והוטרדה מינית על ידי נערים ממשפחת משת"פים ממזרח ירושלים שהועברו על ידי המדינה לגור בשכונה. הבת שלי הייתה בדרך חזרה מקניות כשהם הקיפו אותה ושלחו ידיים לפלג גופה התחתון, בזמן שהיא בשיחת טלפון עם אשתי. הזמנו מיד משטרה – שני תוקפים ברחו ושניים נתפסו. אחרי 10 דקות הם שוחררו".

אביה של הנערה שהותקפה סיפר כי היא חוששת לצאת מהבית מאז המקרה וטען כי מדובר במעשים על רקע לאומני: "אם היו עושים את זה לילדה ערביה – היו חותכים להם את הידיים והרגליים". החשודים, מוכרים למשטרה והיו מעורבים לאחרונה באירוע שוד שהתבצע באמצעות סכין. למרות מסוכנותם, המשטרה בחרה לשחררם לאלתר.

שני החשודים שנתפסו הינם מתחת לגיל 14, ועל פי טענת הנערה שני החשודים שנמלטו הינם גדולים יותר. על כן, ממשטרת ישראל נמסר: "התלונה התקבלה אתמול במשטרה ומיד עם קבלה נפתחה חקירה ובוצעו מגוון פעולות לרבות איסוף ראיות. בשל גילם הצעיר של המעורבים נדרשות פעולות חקירה בהתאם. נמשיך לחקור את המקרה במקצועיות וביסודיות במטרה להגיע לחקר האמת".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]