הממשלה אישרה הקלות בקיום טיולים במערכת החינוך וקיום טיסות מכל היעדים בעולם - 0404
הממשלה אישרה הקלות בקיום טיולים במערכת החינוך וקיום טיסות מכל היעדים בעולם ביהס שדה כפר עציון

הממשלה אישרה הקלות בקיום טיולים במערכת החינוך וקיום טיסות מכל היעדים בעולם

הממשלה אישרה אמש (ראשון) שורת תיקונים בתקנות פתיחת מערכת החינוך ובהם מתווה לקיום טיולים בתנועות הנוער ובתי הספר ותיקונים נוספים בתקנות התעופה. 

במסגרת התיקונים שאושרו הוחלט לאפשר החל ממחר (שלישי) טיולים בשטח פתוח לתנועות נוער, ולקבוע את התנאים לקיום הטיולים, במתווה דומה למתווה שחל לגבי טיולים בבתי הספר. בנוסף הוחלט לאפשר לכיתות י"א ו-י"ב ולפנימיות על תיכוניות שבהן שיעור התלמידים המחוסנים עומד על 90% ומעלה לקיים טיולים הכוללים לינה . 
כמו כן אישרה הממשלה את עדכון רשימת הרשויות, היישובים והאזורים בהם ניתן לפתוח את מערכת החינוך, כך שיהיו מעודכנות לפי חיתוך הרמזור נכון לאתמול. 

כמו כן, אישרה הממשלה את ביטול המגבלה בתקנות על היעדים מהם ואליהם ניתן להפעיל טיסות ציבוריות, כך שניתן יהיה להפעיל טיסה לישראל מכל יעד. מפעיל השדה יוגבל בהקצאת סלוטים לטיסות נוחתות בהתאם למכסה של 3,000, ובהתאם לכללי ריחוק חברתי וחובת ביצוע בדיקות בשדה התעופה. ממשרד הבריאות נמסר כי סמכות שר הבריאות לבטל טיסה ספציפית שמסכנת את בריאות הציבור תישמר.

כמו כן אושרה החזרת האפשרות של טיסה ייעודית לפעול כטיסת מטען בכיוון שבו אינה מטיסה נוסעים. (צילום: ארכיון)

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]