סוכן סמוי הפליל 17 חשודים בסחר בנשק וסמים באיזור ירושלים - 0404
סוכן סמוי הפליל 17 חשודים בסחר בנשק וסמים באיזור ירושלים דוברות המשטרה

סוכן סמוי הפליל 17 חשודים בסחר בנשק וסמים באיזור ירושלים

סוכן סמוי הפליל 17 חשודים בסחר בנשק וסמים באיזור ירושלים. הסוכן, שהופעל על ידי היחידה המרכזית של משטרת ישראל, סייע באיסוף ראיות כנגד חשודים בעבירות סחר בסמים מסוכנים ובאמצעי לחימה הפכה הבוקר גלויה. שבעה-עשר חשודים נעצרו לפנות בוקר והועברו לחקירה במשטרה.

החשודים נעצרו בחשד למוערבות בעבירות של סחר באמצעי לחימה שונים וסחר בסמים מסוכנים מסוג קוקאין. במהלך פעילותו של הסוכן, בוצעו עסקות רכישת אמל"ח בהן נרכשו שני אקדחים וחמישה רימונים, ועסקות בהן נרכשו סמים מסוג קוקאין ומאות כדורי "אקסטזי" בשווי מאות אלפי ש"ח.

כוחות משטרה רבים פשטו לקראת בוקר על ביתם של החשודים ובמהלך חיפוש בביתם אותרו סמים נוספים מסוגים שונים ונשק M16 "איירסופט". החשודים שנעצרו הועברו לחקירה ביחידה המרכזית של מחוז ירושלים ובהמשך היום צפויה המשטרה לבקש את הארכת מעצרם בבית המשפט. כמו כן בכוונת המשטרה לבקש בהמשך את חילוטם של מספר כלי רכב שנתפסו ברשותם.

מהמשטרה נמסר: "זאת פעילות סוכן שניה במהלך החודש האחרון בתחומי מחוז ירושלים במהלכן נאספו ראיות כנגד חשודים שעסקו בעבירות סחר באמצעי לחימה וסמים מסוכנים הפוגעות בביטחון ובשלום הציבור. אנו נמשיך כל העת לפעול בכל דרך, מתוחכמת ככל שיידרש, על מנת להגיע אל עבריינים מעין אלו ונמצה עמם את הדין".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]