סיירת גבעתי החלה בתעסוקה מבצעית בחטמ"ר שומרון: "נפעיל את כל יכולותינו לשמירה על הביטחון במרחב" - 0404
סיירת גבעתי החלה בתעסוקה מבצעית בחטמ

סיירת גבעתי החלה בתעסוקה מבצעית בחטמ"ר שומרון: "נפעיל את כל יכולותינו לשמירה על הביטחון במרחב"

ביום חמישי האחרון, נכנסה סיירת גבעתי לתעסוקה מבצעית בגזרת החטיבה המרחבית ״שומרון״, לאחר ארבעה חודשים של אימון שהכין את לוחמיה לתרחישי לחימה במתאר דרומי.

את התעסוקה פתחה אתמול (ראשון) הסיירת בתרגיל ראשון בגזרה, בו תרגלה היחידה תרחיש של ירי באחד הצירים שעל הגנתו היא אמונה ומרדף אחר המחבלים, כולל תרגול שיתוף פעולה עם פלוגת האיסוף של החטמ״ר. מטרת התרגיל היא להכין את לוחמי ומפקדי הסיירת לכל סיטואציה מבצעית איתה הם נדרשים לדעת כיצד להתמודד במרחב.

מפקד סיירת גבעתי, סא״ל נתנאל שמכה, מספר: ״בימים אלו נכנסה הסיירת לתחילתה של תעסוקה מבצעית בגזרת חטמ״ר שומרון. לוחמי ומפקדי היחידה מודעים לחשיבותם הרבה בגזרה, שתכליתה שמירה על הביטחון במרחב. עברנו אימונים ייעודיים לפני הקו והכנות שונות אותם ניישם בארבעת החודשים הקרובים בקו בגאווה גדולה ונכונות לשמור על ביטחון תושבי השומרון. את התרגיל שביצענו מוקדם יותר אנו מסכמים באופן טוב מאוד, מדובר בתרגיל שמכין אותנו לכל תרחיש איתו נידרש להתמודד. נפעיל את כל יכולותינו ונמשיך לתרגל את הכוחות במטרה לשמור על הביטחון במרחב״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]