דרגות אלוף הוענקו למפקד פיקוד דרום ולמתפ"ש הנכנסים - 0404
דרגות אלוף הוענקו למפקד פיקוד דרום ולמתפ

דרגות אלוף הוענקו למפקד פיקוד דרום ולמתפ"ש הנכנסים

תת-אלוף אליעזר טולדנו ותת-אלוף רסאן עליאן הועלו לדרגת אלוף היום (ראשון), בטקס חגיגי שנערך בבית בן גוריון, במחנה "רבין" (הקריה), בתל-אביב.

הטקס נערך במעמד שר הביטחון, בני גנץ, ראש המטה הכללי, רב-אלוף אביב כוכבי, ובנוכחות חברי פורום מטכ"ל ומשפחות מקבלי הדרגות.

ראש המטה הכללי, רב-אלוף אביב כוכבי: "הטקס הזה הוא סיפורה של מדינת ישראל, מרגש היה לשמוע את סיפוריהן של שתי משפחותיכם, זה מופלא בעיני ויותר מזה, אני שמח ששניכם מצטרפים לפורום המטה הכללי. אני סומך עליכם ועל הניסיון שכל אחד מכם מביא עימו לשולחן. אליעזר, אתה קצין מוכשר שעשה את כל התפקידים בהצטיינות. היית שותף בכיר בהצלחות בפיקוד הדרום בשנים האחרונות, מפקד אוגדה שנמצא בתפר בין האסטרטגי לטקטי, תורם, משנה ומעצב את העשייה בדרום בהיבט האסטרטגי לצד ההיבט הטקטי. רסאן, עשייתך תמיד מקצועית, עניינית וצנועה, במנהיגות אמיתית שרוצים ללכת אחריה. אני בטוח בהצלחתך, בוודאי עם הנסיון שצברת בשנים האחרונות בפיקוד המרכז ובמתפ״ש".

שר הביטחון, בני גנץ: "אין בטוח וגאה ממני היום להעניק את הדרגות לשני קצינים שאני מכיר כמח"טים יצירתיים, נועזים וערכיים. אני בטוח שהמעבר שלכם לעיסוק בקומה האסטרטגית של צה"ל, להיות חברים במטכ"ל, יהיה כוח עזר מצוין לבניית כוח הפיקוד הבכיר".

גנץ ביקש להודות לאלוף הרצי הלוי על העשייה המבצעית בפיקוד דרום ואמר כי הוא בטוח שיביא את הניסיון המבצעי המגוון שלו, לתפקיד סגן הרמטכ"ל. לאלוף כמיל אבו רוקון הודה גנץ על שירות ארוך שנים, שבו הפגין יכולת התמודדות עם אתגרים אזרחיים וביטחוניים מורכבים, תוך סיוע משמעותי לשמירה על היציבות ביחד עם צה"ל והדרג המדיני.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]