השר טרופר דורש ממשרד הבריאות: ״הגדילו את תפוסת הקהל במגרשי הספורט כבר בקרוב״ - 0404
השר טרופר דורש ממשרד הבריאות: ״הגדילו את תפוסת הקהל במגרשי הספורט כבר בקרוב״ חגית אברהם

השר טרופר דורש ממשרד הבריאות: ״הגדילו את תפוסת הקהל במגרשי הספורט כבר בקרוב״

בעקבות חזרת הקהל למגרשים בכלל ענפי הספורט בסוף השבוע האחרון ולאור העובדה כי כניסת הקהל למגרשים עברה בהצלחה ובזהירות, דורש היום (ראשון) שר התרבות והספורט, חילי טרופר, להגדיל משמעותית את כמות הנכנסים כבר בשבוע הקרוב.

טרופר: ״בסוף השבוע האחרון ראינו שהכנסת הקהל לאולמות ולמגרשי הספורט נעשתה בצורה זהירה ובטוחה ועלינו להמשיך ככה. אני עצמי הגעתי לאצטדיון טדי בירושלים וראיתי קבוצות ואוהדים שקיבלו על עצמם את האחריות להגיע לאירועי הספורט תוך שמירה על הנחיות התו הירוק.

על רקע הירידה בנתוני התחלואה שנמצאים בירידה ובעיקר על רקע התארגנות הקבוצות והתנהלות האוהדים – הוכחנו שאפשר יותר. אני דורש ממשרד הבריאות להגדיל בצורה משמעותית את התפוסה במגרשי הספורט לקראת הישורת האחרונה של העונה בליגות הספורט הגדולות.

נמשיך גם היום בישיבות עם גורמי המקצוע במשרד הבריאות במטרה לאשר מתווה רחב יותר, אך כזה שישמור על בריאות האוהדים. אני קורא למשרד הבריאות לקבל את המתווים המפורטים שלנו ולאשר הגדלה משמעותית של קהל למגרשים בשבוע הקרוב״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]