רה"מ: "לפיד מתפלל שתצביעו בנט. ימינה היא התקווה החדשה של לפיד" - 0404
רה חיים צח, לע"מ

רה"מ: "לפיד מתפלל שתצביעו בנט. ימינה היא התקווה החדשה של לפיד"

ראש הממשלה בנימין נתניהו נשא דברים לפני זמן קצר (ראשון), במסגרתם אמר: "אצלי לא תהיה רוטציה, יהיה ראש אחד. גדעון ובנט לא יכולים להרכיב ממשלה בלי לפיד כראש ממשלה".

עוד הוסיף רה"מ: "בנט אומר שהוא רוצה להיות ראש ממשלה. איך? רק ברוטציה עם לפיד. יריבו ביניהם אבל לפיד יהיה חזק יותר וישלוט בממשלה הזאת. הצבעה לליכוד תקים ממשלה לאומית ואנו כפסע מהקמת ממשלה כזאת. לפיד מתפלל שתצביעו בנט, ימינה היא התקווה החדשה של לפיד.

ראיתם פעם מועמד לראשות ממשלה שמסתיר את העובדה שהוא רץ לראשות הממשלה? למה הוא מסתיר. כי הוא יודע שברגע שהציבור מבין שהבחירה היא בין ממשלת ימין יציבה של הליכוד בהנהגתי או ממשלת מטבוחה של רוטציות שבהן לפיד חייב להיות ראש ממשלה, מצביעי הימין יתעוררו ויצביעו לליכוד".

בהמשך הוסיף כי לבנט יהיה מקום ראוי ומכובד בממשלתו, "אבל לא תהיה איתו רוטציה. הרוטציה היחידה שיש לו היא עם לפיד. מי שמצביע לבנט מקבל את לפיד ראש ממשלה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]