ח"כ אשר: "הגיע הזמן לעשות סוף להסתה של ליברמן - אתקן את חוק הגזענות" - 0404
ח עדינה ולמן, דוברות הכנסת

ח"כ אשר: "הגיע הזמן לעשות סוף להסתה של ליברמן – אתקן את חוק הגזענות"

יו"ר ועדת החוקה ח"כ יעקב אשר ושר הבינוי והשיכון ח"כ יעקב ליצמן, הגיבו הערב (מוצ"ש) לאמירתו של אביגדור ליברמן, לפיה ישלח "את החרדים יחד עם ביבי על מריצה אחת למזבלה טובה".

ח"כ אשר אמר כי ידרוש לאחר הבחירות לתקן את חוק הגזענות: "בדרך לקושש עוד רבע מנדט של שנאה עיוורת לדת ולחרדים מוכן ליברמן לעשות שימוש בכל ביטוי אפשרי, שפל ככל שיהיה. הגיע הזמן לעשות סוף להסתה נגד הציבור החרדי שחצתה בשנה האחרונה שיאים מדאיגים.

הצעת החוק שלי לתיקון חוק הגזענות כך שיכלול גם הסתה נגד חרדים הונחה זה מכבר על שולחן הכנסת, ולקראת הקמת הממשלה הבאה נדרוש כי היא תוגש כהצעת חוק ממשלתית כדי לבלום את מקהלת השנאה וההסתה".

ח"כ ליצמן הוסיף: "יצר השנאה ודחף ההסתה שמניעים את איווט, גורמים לו לרדת מהפסים לשיח של ביבים ודברי נבלה. יראה הציבור וישפוט האם לקושש כמה קולות, מצדיק איבוד בלמי ההיגיון והשכל.

מביש ומעורר רחמים. קורא ליועמ"ש לממשלה לבדוק זאת, נוכח הסתה פרועה ומסוכנת המעודדת פגיעה בציבור, ומנוגדת לכאורה לחוק ולנוהלי הבחירות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]