באופן חסר תקדים: בימ"ש העליון קיבל את בקשת הפרקליטות - הטיל צו איסור פרסום על נימוקי הערעור של בן אוליאל - 0404
באופן חסר תקדים: בימ שלמה מור, 0404

באופן חסר תקדים: בימ"ש העליון קיבל את בקשת הפרקליטות – הטיל צו איסור פרסום על נימוקי הערעור של בן אוליאל

שופט בית המשפט העליון אלכס שטיין, קיבל הערב (חמישי) את בקשת הפרקליטות והוציא צו איסור פרסום זמני על נימוקי הערעור של עמירם בן אוליאל לעליון.

את נימוקי הערעור הגישו השבוע עורכי דינו אביגדור פלדמן ויהושע רזניק, שם דרשו לזכות את בן אוליאל בתיק, וזאת בין השאר בשל כך שהודאותיו של בן אוליאל הוצאו בעינויים. בהחלטה קבע השופט שטיין כי, בתוך שבוע תפרט הפרקליטות על אלו סעיפים בערעור בכוונתה לבקש את צו איסור הפרסום הקבוע. נציין כי מדובר בבקשה חריגה ביותר של הפרקליטות.

מסביבת בן אוליאל נמסר: "בתיק דומא הפרקליטות שוברת כל פעם מחדש את השיאים של עצמה. הוצאת הודאה בעינויים, מחדלי חקירה קשים, תנאי כליאה הכי קשים במדינה, ועכשיו בצעד שלא קרה מעולם – אוסרים על הציבור לשמוע את טענות עורכי דינו של עמירם בן אוליאל. טיעוני הערעור מנומקים היטב, ומציגים כיצד בעינויים ובמרמה נתפר התיק הגדול במדינה על אדם חף מפשע. הצדק יצא לאור בקרוב".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]