ח"כ מאי גולן ל-0404: "אם הפעם לא תקום ממשלת ימין - אפשר כבר להעניק אזרחות בהכשר רפורמי למסתננים" - 0404

ח"כ מאי גולן ל-0404: "אם הפעם לא תקום ממשלת ימין – אפשר כבר להעניק אזרחות בהכשר רפורמי למסתננים"

אחד הנושאים המרכזים שצפויים להיות מוכרעים עם חשיפת תוצאות הבחירות לכנסת הבאה הוא מאבק הכנסת בנטילת הסמכויות האינסופית של שופטי בג"ץ לעצמם, ללא חוק וללא כל פיקוח. אחת המובילות במשכן הכנסת במאבק נגד האקטיביזם השיפוטי היא חברת הכנסת מאי גולן. ח"כ גולן שהגיעה לכנסת לאחר שהייתה פעילה במאבק לגירוש המסתננים מסודן ואריתריאה בחזרה לארצם, ממשיכה במאבקה חרף התערבויות בג"ץ, שפוסל פעם אחר פעם חוקים של הכנסת בנושא ובולם כל ניסיון להשיב את המסתננים לארצם.

חברת הכנסת מאי גולן אמרה הערב (רביעי) לחדשות 0404 כי "דיקטטורת הבג״צ תמשיך לנהל את חיי עם ישראל ומדיניות ההגירה במדינת ישראל כל עוד לימין ולמחנה הלאומי לא יהיה רוב אמיתי ויציב , בלי בג״צ ובלי רוטציה".

לדברי גולן: "אנחנו חייבים להבין שהבחירות הקרובות הן חשובות לא רק למפלגה כזו או אחרת, אלא גם למאבקים גורלים על עתיד העם היהודי כמו המאבק להחזרת כלל המסתננים לארצות מוצאם וביסוס מדיניות הגירה במדינת ישראל".

על רקע הפסיקה האחרונה של בג"ץ לפיה גם גיור רפורמי יוכר להגדיר אדם כ"יהודי" לעניין חוק השבות אמרה ח"כ גולן לחדשות 0404 כי "אני חוזרת ומדגישה, אם הפעם לא תקום ממשלת ימין שתוכל לקדם את הצעת חוק יסוד ההגירה שהגשתי בכנסת הנוכחית, אפשר יהיה כבר להעניק אזרחות מלאה בהכשר רפורמי לעשרות אלפי המסתננים ועשרות אלפי ילדיהם ולהתפלל שהעם היהודי ישרוד את זה לדורותיו".

מוקדם יותר היום סיירה ח"כ גולן יחד עם ראש הממשלה, בנימין נתניהו, בגן לוינסקי בדרום תל אביב. ראש הממשלה הבטיח לגולן להקים משרד הגירה שנועד לטפל להסדיר את מדיניות ההגירה של ישראל ובראשו תעמוד ח"כ גולן.

ח"כ מאי גולן אמרה בתום הסיור כי "אם נצליח בע"ה להקים לאחר הבחירות ממשלת ימין אמיתית ויציבה, רה״מ התחייב להקים משרד הגירה, בדומה למדינות רבות בעולם כאשר אני אעמוד בראשותו ויחד נקדם סוף סוף מדיניות הגירה מוסדרת, בלי בג״צ ובלי רוטציות. כמו שרה״מ אמר בסיור – אם בלמנו כניסה של לפחות מיליון מסתננים לישראל ע״י הקמת הגדר, נצליח גם במאבק הזה, נחזיר את המסתננים הבלתי חוקיים לארצות מוצאם ונמשיך להשקיע ביתר שאת בדרום ת״א ובעוד מקומות ברחבי הארץ כחלק מפרויקט שיקום שכונות והפיכתן לאזורי עדיפות לאומית שקידמנו יחד בכנסת הנוכחית".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]