הסתה נגד המדינה: משרד החינוך הגיש תלונה במשטרה נגד בית ספר במזרח ירושלים - 0404
הסתה נגד המדינה: משרד החינוך הגיש תלונה במשטרה נגד בית ספר במזרח ירושלים אבשלום שושני, פלאש 90

הסתה נגד המדינה: משרד החינוך הגיש תלונה במשטרה נגד בית ספר במזרח ירושלים

בעקבות הנחייתו של שר החינוך, יואב גלנט, אגף אכיפה במשרד החינוך הגיש תלונה במשטרה נגד בית הספר לפליטות במזרח ירושלים, אשר פועל מטעם הווקף ומתוקצב על ידו. כך פורסם הערב (שלישי) לראשונה בערוץ 20.

במסגרת התלונה מבקש המשרד מהמשטרה לזמן לחקירה את מנהל בית הספר וצוות החינוך המעורבים בפעילות שעוסקת בהסתה נגד מדינת ישראל בין כותלי בית הספר.

שר החינוך יואב גלנט מסר: "לא נאפשר למוסד חינוכי באשר הוא להסית נגד מדינת ישראל ולעודד לאלימות. אמצה את הדין עם כל מוסד ומוסד שכזה. גם עם אלה שאינם תחת אחריות משרד החינוך, כמו במקרה של בית הספר לתלמידות פליטות במזרח ירושלים".

תנועת "אם תרצו" מסרה בתגובה להגשת התלונה: "מזרח ירושלים הוא חלק בלתי נפרד ממדינת ישראל ואינו אקס טריטוריה בה לממשלה אין שליטה. הגיע הזמן להוציא כרטיס אדום לפעילות הווקף ושאר הגורמים האנטי ישראלים הזרים הפועלים בבירת ישראל. לא יעלה על הדעת שאותם גורמים ימשיכו לחתור נגד המדינה. על המשטרה לפתוח בחקירה לאלתר".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]