השר אוחנה נפגש עם נציגי תנועת רגבים: "עדים להגברה ניכרת של פעולות אכיפה בנגב ובגליל" - 0404
השר אוחנה נפגש עם נציגי תנועת רגבים: רגבים

השר אוחנה נפגש עם נציגי תנועת רגבים: "עדים להגברה ניכרת של פעולות אכיפה בנגב ובגליל"

השר לביטחון הפנים אמיר אוחנה נפגש היום (שלישי) עם נציגי תנועת רגבים. אנשי התנועה שנמצאת בחזית המאבק למען משילות בנגב ובגליל אמרו בתום הפגישה כי הגברת פעולות האכיפה של המשטרה ניכרת בתקופה האחרונה.

תנועת רגבים: "סיימנו זה עתה פגישת עבודה נוספת ומוצלחת עם השר לביטחון פנים אמיר אוחנה, שעסקה בסוגיות הליבה בהן פועלת רגבים לאורך השנים: הגברת המשילות בנגב ובגליל, מאבק בפשיעה החקלאית ושמירה על אדמות המדינה.

כארגון חברה אזרחית, רגבים עוסקת במעקב וביקורת אחר פעילות רשויות החוק, ומעולם לא היססנו לבקר בחריפות את התנהלותה של משטרת ישראל בסוגיות אלו. בתקופה האחרונה, לצד התגברות הפשיעה, בעיקר בדרום, אנו עדים להגברה ניכרת של פעולות אכיפה נחושות ויעילות שהובילו להצלחות מרשימות באכיפת החוק ובהחזרת המדינה לגליל ולנגב: המבצעים המשטרתיים בטובא זנגריא שבגליל ובביר הדאג' שבנגב ובנגב בכלל, מהווים ניצנים ממשיים של שינוי תפיסה בהשבת המשילות והביטחון האישי לאזרחים.

אנו מקווים ש"רוח המפקד" אותה הכניס השר אוחנה למשרד לביטחון פנים, תימשך גם בממשלה הבאה. רגבים, מחזירים את הריבונות למדינה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]