ח"כ שבח שטרן: "מרצ והעבודה לוקות בסוג של מחלת נפש אוטואנטישמיות" - 0404
ח דוברות הכנסת, דני שם טוב

ח"כ שבח שטרן: "מרצ והעבודה לוקות בסוג של מחלת נפש אוטואנטישמיות"

ח"כ שבח שטרן מהליכוד התייחס הבוקר (ראשון) לדבריו אמש של יו"ר מרצ, ח"כ ניצן הורביץ, לפיהם היה מקום לפתיחה בחקירה נגד ישראל בהאג ותקף בחריפות את מרצ והעבודה.

ח"כ שטרן: "לפני כשבועיים, דברתי בכנסת על פשעי קסטנר, שהנעים לאייכמן את שהותו בבודפסט והקל עליו את מלאכת השמדת יהודי הונגריה.
לא התפלאתי על אחמד טיבי שתקף אותי על דברי יחד עם כמה מחברי המשותפת, כי טיבי היה יועצו של הרוצח עראפאת, תלמידו הרוחני של חאג' אמין אל חוסייני, החבר הטוב של היטלר.

כן התפלאתי על הח"כ ממרצ – ניצן הורוביץ – שמהיציע זעק כלפי ביטויי גנאי וכעס על שהעזתי לשפוט את הקוויזלינג היהודי מקלוז'.

הערב אחרי הדברים של ניצן הורוביץ התברר לי סוף סוף הקשר – זהו קו מרושע המחבר בין אנשי השמאל הקיצוני ממרצ, המשתפים פעולה עם שונאי ישראל נגד אחינו חיילי צה"ל, לבין משתפי הפעולה היהודים עם צוררים בכל הדורות.

גם מרצ וגם מפלגת העבודה של מרב מיכאלי ואיבתיסאם מראענה לוקות בסוג של מחלת נפש, אוטואנטישמיות, ומתחרות ביניהן על קיצוניות אנטי ישראלית, כפלטפורמה לכנסת ישראל. נקווה ששתי מפלגות הזדון הללו יימחקו בבחירות האלה, וייעלמו מנוף חיינו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]