החינוך בצל הקורונה | כל הפרטים על השינויים בתקנות שאישרה הממשלה - 0404
החינוך בצל הקורונה | כל הפרטים על השינויים בתקנות שאישרה הממשלה אוליבייה פיטוסי, פלאש 90

החינוך בצל הקורונה | כל הפרטים על השינויים בתקנות שאישרה הממשלה

עם אישור התקנות הערב על ידי הממשלה, יחלו מחר תלמידי כיתות ז'- י' את לימודיהם בבתי הספר. במסגרת אישור התקנות הכניסה הממשלה עדכונים נוספים הקשורים למערכת החינוך.

להלן העדכונים:

1. מגן חינוך – ניתן יהיה לקיים לימודים במוסדות חינוך, המצויים ביישובים או באזורים אדומים או כתומים, ובלבד שבוצעה בהם תכנית "מגן חינוך" בשבוע שעבר. ביישובים ובאזורים אלה הלימודים יקיימו בכיתות א'-ו' ו-י"א ו-י"ב, ובלבד שכ- 60% מקרב התלמידים בשכבות גיל אלו ביצעו בדיקת קורונה במסגרת דיגום שנעשה במוסד בשבוע האחרון.

2. חוגים ותנועות נוער – ניתן לקיים פעילות חוגים במוסד החינוכי או במתקני הרשות (כגון: מתנ"ס, אולמות תרבות ומוסיקה) שלא במסגרת הקבועה של הלימודים הפורמאליים. הפעילות תתקיים בקבוצות של עד 20, במבנה סגור כולל אנשי הצוות או בקבוצות של עד 50 איש בשטח הפתוח כולל אנשי הצוות.

3. טיול חד יומי – ניתן לשלב בטיול פעילות במרחבים סגורים/אתרים מורשים (כגון: מוזיאונים ואתרי מורשת) לפי כללי התו הסגול/תו ירוק של משרד הבריאות.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]