גלנט: "עד פסח יוענק תו ירוק לרוב מכריע של המורים, הגננות ועובדי ההוראה" - 0404
גלנט: אבשלום שושוני, פלאש 90

גלנט: "עד פסח יוענק תו ירוק לרוב מכריע של המורים, הגננות ועובדי ההוראה"

הממשלה אישרה הערב (מוצ"ש) חלק מתקנות הפעימה השלישית של פתיחת המשק המתוכננת למחר. התקנות שאושרו כרגע במלואן הן בתחום החינוך. לפיהן, כיתות ז'-י' ישובו ללמוד ביישובים צהובים וירוקים וכן בערים כתומות בעלות שיעור התחסנות גבוה, לצד חזרת חלקים רחבים מהמשק בהתאם לתו הירוק וכן עדכון רשימת היישובים ברמזור.

על כן מסר יו"ר המל"ג ושר החינוך יואב גלנט: "חוזרים לשגרה במערכת החינוך. רוב התלמידים, קרוב לשני מיליון, ילמדו מחר בבתי הספר ובגני הילדים. אנחנו צופים קדימה באופטימיות, בהצלחה לכולם. ועוד בשורה משמחת – 76% מצוותי החינוך מחזיקים בתו הירוק, לאחר שהשלימו את החיסון השני או החלימו. כ-15% נוספים מצויים לאחר החיסון הראשון. עד פסח יוענק תו ירוק לרוב מכריע מתוך 280,000 המורים, הגננות ועובדי ההוראה".

בהמשך דבריו בירך גלנט על ההחלטה לפתוח גם את המוסדות להשכלה גבוהה: "אני שמח על כך שהממשלה אישרה את המלצתי לפתוח את הקמפוסים ללמידה פיסית. מדובר בבשורה לסטודנטים ולמוסדות האקדמיים, אשר צמאים להחזיר את הלימודים לקמפוסים כחלק מחזרת המשק לשיגרה. הנוכחות בקמפוס מהווה חלק משמעותי מהחוויה האקדמית והסטודנטיאלית. אני קורא לכל ציבור הסטודנטים והמרצים לצאת ולהתחסן. רק כך נוכל לחזור לשגרה מלאה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]