תקנות הפעימה השלישית יאושרו הערב ע״י הממשלה | כל הפרטים - 0404
תקנות הפעימה השלישית יאושרו הערב ע״י הממשלה | כל הפרטים אוליבר פיטוסי, פלאש 90

תקנות הפעימה השלישית יאושרו הערב ע״י הממשלה | כל הפרטים

הממשלה תאשר מיד עם צאת השבת את תקנות הפעימה השלישית. להלן עיקרי הדברים:

חינוך – לימודים בכיתות ז׳-י׳ בערים ירוקות, צהובות וכתומות גבוליות, וכן פתיחת מוסדות להשכלה גבוהה.

אולמות אירועים – מגבלת התקהלות: תפוסה של עד 50% ולא יותר מ 300 איש. כניסה תותר לנושאי תו ירוק. עד 5% מהמשתתפים יוכלו להיכנס בהצגת תוצאות בדיקה שלילית.

מסעדות – ישיבה בפנים תותר לבעלי תו ירוק (תפוסה של 75% ולא יותר מ-100 איש), ישיבה בחוץ גם ללא תו ירוק (עד 100 איש). ושמירת מרחק של 2 מטר בין השולחנות.

מלונות – תותר פעילות חדרי האוכל. מגבלת כמות: תפוסה של עד 50% ולא יותר מ-300 איש.

אירועי תרבות וספורט, בתי תפילה וכנסים – עד 500 איש במבנה סגור ועד 750 איש בשטח פתוח. באולם או אצטדיון עם מעל 10,000 מושבים – תותר כניסת עד 1,000 איש במבנה סגור ועד 1,500 איש בשטח פתוח.

פתיחת נתב״ג – בהמשך להחלטת הממשלה להחזרת הישראלים ארצה לקראת בחירות, סוכם כי החל ממחר ישראלים יוכלו להגיע מחמישה יעדים יומיים: ניו יורק, פרנקפורט, לונדון, פריז וקייב. עם אישור התקנות הלילה יתווספו עוד שני יעדים: טורונטו והונג קונג על פי הצורך.

מחר יום ראשון ה-7 לחודש, יתקיימו טיסות מ: ניו יורק, פרנקפורט, לונדון ופריז. מיום שני תתווסף טיסה יומית גם מקייב ולקראת סוף השבוע יתווספו טיסות גם מטורונטו והונג קונג על פי הצורך.

כמו כן, כפי שהודיעה שרת התחבורה מירי רגב, כמות הנוסעים החוזרים ארצה תעשה בהדרגה. החל ממחר 1,000 נכנסים ועד 3,000 נכנסים בהמשך השבוע.

באם יהיה צורך ביעדים נוספים, אלו יתווספו באישור שרת התחבורה בהתייעצות עם שר הבריאות ושר החוץ. הודעה עם המידע המפורט תצא מייד עם אישור התקנות.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]