״חפ״ק ברק״ מסכמים קו בחטמ״ר שומרון: "החודשים האחרונים היו אינטנסיביים מאוד" - 0404
״חפ״ק ברק״ מסכמים קו בחטמ״ר שומרון: דובר צה"ל

״חפ״ק ברק״ מסכמים קו בחטמ״ר שומרון: "החודשים האחרונים היו אינטנסיביים מאוד"

לפני כ-4 חודשים עלה גדוד 12 של חטיבת גולני לתעסוקה מבצעית בגזרת החטיבה המרחבית ״שומרון״. בתקופה זו ביצע הגדוד משימות הגנה שוטפות ביישובים, בצמתים ובצירים ופעילויות סיכול ליליות בכפרים ובמרחב העיר שכם – פעולות שתכליתן שמירה על הביטחון בגזרה.

בנוסף לכך, ביצע הגדוד תרגילים שונים בצירים וביישובים שמכינים את הכוח לכל תרחיש ושומרים על כשירות גבוהה. היום, מסכם הגדוד את התעסוקה המבצעית וממשיך לתקופת אימון ברמת הגולן. סמ״ר עמית שטקל, לוחם בגדוד 12 וחלק מחפ״ק המג"ד, מספר: ״החודשים האחרונים בשומרון היו אינטנסיביים מאוד. בתור לוחם, המוטיבציה להמשיך ולבצע את משימתי בגזרה על הצד הטוב ביותר מגיעה מהבנת חשיבות המשימה וחשיבות הכוח הצבאי בגזרה, שתכליתו להגן ולשמור על התושבים. הידיעה שבזכותך התושבים יכולים לישון בשקט נותנת לך כוח להמשך״.

סמל יותם סקורצרו, לוחם נוסף מחפ״ק המג״ד, מוסיף: ״אני מסכם את התעסוקה המבצעית בגזרת שומרון עם תחושת סיפוק גדולה מאוד ומוטיבציה להמשיך לאימון של גדוד ברק באנרגיות טובות. אני מאחל לכל עם ישראל שבת שקטה ונעימה. אנו ממשיכים לשמור עליכם ללא הפסקה".

דובר צה"ל

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]