יריב לוין בריאיון ל"הסיפור המרכזי": "הצבעת ימינה – קיבלת שמאלה על מלא" | צפו - 0404

יריב לוין בריאיון ל"הסיפור המרכזי": "הצבעת ימינה – קיבלת שמאלה על מלא" | צפו

יו"ר הכנסת יריב לוין, התארח הערב (חמישי) בתוכנית "הסיפור המרכזי" בערוץ 20 עם בועז גולן ואמר: "רה"מ הבא יהיה אחד משניים – או נתניהו, או לפיד. סער עשה את הבחירה שלו ואומר בפירוש אני עם לפיד. בנט מסתיר את הבחירה שלו. לא אוותר על הנהגה לאף אחד אחר, כל ממשלה עם לפיד היא ממשלה שלפיד עומד בראשה".

לוין הוסיף: "אני לא עוסק במצביעי השמאל הרדיקלי. אני עוסק באנשים שלנו, אנשי ימין שאוהבים את ארץ ישראל, את המסורת ויש כאלה שמוליכים אותם שולל. מנסים לשכנע אותם בטשטוש כזה, שזה לא נורא אם הפעם לא יצביעו ליכוד. הם מעניינים אותי לשכנע אותם שיצביעו ליכוד – וגם שיבואו להצביע!".

"עניין המפלגות הקטנות הוא איום ונורא. בממשלה הקודמת לדוגמה, היא הייתה ממשלה יחסית הומוגנית, ועדיין היו שם עימותים כל שני וחמישי בגלל ריבוי המפלגות. ואז אני זוכר שניגשתי לראשי המפלגות ואמרתי להם: אולי די עם זה? אז אמרו לי: אתה צודק וזה עימותים מלאכותיים, אין לי ברירה – קשה מאוד לעבוד ככה, ולא נכון לעבוד ככה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]