רה"מ: "התקשורת מסבירה כמה סער ובנט ימניים כדי להעביר קולות מהימין לשמאל" - 0404
רה יונתן סינדל, פלאש 90

רה"מ: "התקשורת מסבירה כמה סער ובנט ימניים כדי להעביר קולות מהימין לשמאל"

ראש הממשלה נתניהו תקף הערב את לפיד, בנט וסער בכנס הליכוד בפתח תקווה והאשים את התקשורת בשיתוף פעולה איתם במטרה לטשטש את העבודה שהם מנסים לפלג את הימין ומנסים להעביר קולות מהימין לשמאל.

ראש הממשלה נתניהו: "מישהו ראה את יאיר לפיד? הוא מסתתר. הוא מסתתר כי הוא מנסה להסתיר מהציבור את מה שכולם יודעים שהשאלה האמיתית בבחירות האלה, מי יהיה רה"מ הבא? אני או הוא?

עכשיו, הוא לא רק מסתיר את זה מהציבור, הוא מסתתר מאחורי פוליטיקאים אחרים שגם הם רוצים להסתיר מהציבור את השאלה האחת והיחידה. מי יהיה ראש הממשלה הבא?

מה הם מסתירים? הרי לפיד סגר עם גדעון שסגר עם בנט, וכל התכנית שלהם זה לפלג את הימין יחד עם התקשורת שכל הזמן מסבירים כמה גדעון ובנט הם ימניים. למה? כי הם לא רוצים את ניצחון הימין. בדיחה. למה? כי הם רוצים להעביר קולות מהימין לשמאל. ובכל מצב, בכל קומבינה שהם יעשו, אין להם אפשרות להקים ממשלה חזקה, יציבה, זה רק הליכוד בראשותי".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]