מנדלבליט לנתניהו וגנץ: כהונת ממלאי המקום תפקע - יש למנות שרים קבועים - 0404
מנדלבליט לנתניהו וגנץ: כהונת ממלאי המקום תפקע – יש למנות שרים קבועים גדעון שרון, לע"מ

מנדלבליט לנתניהו וגנץ: כהונת ממלאי המקום תפקע – יש למנות שרים קבועים

היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט פנה היום (חמישי) במכתב לראש הממשלה נתניהו ולראש הממשלה החליפי גנץ והבהיר כי כהונתם של ממלאי המקום במשרדים רבים יפקע בקרוב וכי יש למנות מינוי קבוע לתפקידים. 

בין המשרדים שכהונת השרים בהם תפקע: התקשורת, המשפטים, המדע והטכנולוגיה והמשרד לשיוויון חברתי.

היועמ"ש מנדלבליט: "על מנת להימנע מהפגיעה המהותית הצפויה מכך בפעילות הממשלה והמשרדים, וכתוצאה מכך – באינטרסיים ציבוריים כבדי משקל, אבקש להדגיש בפניכם את הצורך החיוני בקידום מינויים של שרים קבועים במקומם של השרים המכהנים כיום במילוי מקום במשרדים האמורים, ככל הניתן עובר לפקיעת כהונתם של שרים אלו".

בעקבות פניית היועמ"ש, גנץ שעשוי לאבד סמכויות במשרד המשפטים והתקשורת – שני תיקים מרכזיים בהם הוא מחזיק כרגע, דרש מראש הממשלה נתניהו למנות את ח"כ איתן גינזבורג לשר התקשורת.

ח"כ קרעי מהליכוד צייץ בטוויטר בתגובה לדרישת גנץ כי "כשכחול לבן יאשרו את התכנית הכלכלית שאנחנו בליכוד רוצים להעביר לטובת אזרחי ישראל, אנחנו נאשר להם את הג'וב החדש".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]