הרמטכ"ל: "אחריות אישית שלי - להטמיע את ערך הדייקנות בנשק" - 0404
הרמטכ דובר צה"ל

הרמטכ"ל: "אחריות אישית שלי – להטמיע את ערך הדייקנות בנשק"

18 עובדי ועובדות צה"ל המצטיינים לשנת התשפ"א קיבלו היום (שלישי) תעודות הצטיינות מידי ראש המטה הכללי, רב-אלוף אביב כוכבי, בטקס שנערך בבית בן גוריון במחנה רבין. תעודות ההצטיינות לעובדי צה"ל מהיחידות השונות הוענקו בזכות תרומתם הבולטת ועל היותם דוגמה ומופת לרבים.

דובר צה"ל

עובדי צה"ל המצטיינים לשנה זו הם: ד"ר שגיא טורגן, יורי כז'דן, ד"ר צבי, גסאן חלבי, אופיר רביבו, שרית אלפיה-דימנט, א', רפאל שוחט, דוד פתחי, יאיר חג'בי, עירית גוטליב, והב סלותי, ניסים חליוא, צבי לבנוני, רונן לילוש, שלומי כהן, יצחק חיימוב, יוסף אלמלן.

ראש המטה הכללי, רב-אלוף אביב כוכבי, אמר בטקס: "לפני שבוע אירע מקרה טרגי וחמור מאוד שהוביל למותו של סמל ראשון יונתן גרנות ז"ל כתוצאה מכדור שנפלט מנשקו של חברו. האירוע הזה חמור ומיותר, מתוחקר ע"י ועדת בדיקה מיוחדת שהקמנו ואנחנו כצבא חייבים ללמוד ולהשתפר גם כתוצאה מהאירוע הזה.

על כל המפקדים ממני ומטה לעשות כל מה שאפשר כדי שמשחקים בנשק ייפסקו וכדי שכל פעם שחייל, מפקד, נגד ואזרח עובד צה"ל לוקחים ליד אמצעי לחימה ונשק, הם יתייחסו לכך בחרדת קודש ויבינו שהם מחזיקים ביד אמצעי שיכול להרוג את עצמם או את חבריהם.

אני רואה בכך אחריות אישית שלי ושל כל המפקדים בצה"ל להטמיע את ערך הדייקנות בכלל ובנשק בפרט. אני מחבר את זה אליכם, מצטיינים אזרחים עובדי צה"ל כאלו שמובילים בידע, בבגרות ובניסיון ומביאים לצה"ל את הדייקנות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]