רה״מ נתניהו: ״מנכ״לי פייזר ומודרנה אמרו לי שלולא ההתערבות שלי - לא היינו מקבלים את החיסונים״ - 0404
רה״מ נתניהו: ״מנכ״לי פייזר ומודרנה אמרו לי שלולא ההתערבות שלי – לא היינו מקבלים את החיסונים״ דוד כהן, פלאש 90

רה״מ נתניהו: ״מנכ״לי פייזר ומודרנה אמרו לי שלולא ההתערבות שלי – לא היינו מקבלים את החיסונים״

רה״מ בנימין נתניהו התייחס הבוקר (שני) למו״מ הרציף שהוא מנהל מול חברות התרופות הגדולות בעולם, בניסיון לרכוש כמות נוספת של חיסונים נגד הקורונה לאזרחי ארצנו ואמר: ״עשיתי יותר מ-30 טלפונים למנכ"לי פייזר ומודרנה, אני מדבר איתם כמעט כל יום והם אומרים חד משמעית שלולא ההתערבות שלי לא היינו מקבלים את החיסונים״.

נתניהו אמר בריאיון לרשת ב׳: ״ברור שיש לנו גם מערכת בריאות יוצאת מן הכלל, אבל אם לא הייתי מביא את החיסונים – זה לא היה עוזר". רה״מ התייחס לפגיעה האיראנית בספינה ישראלית לפני מספר ימים ואמר: ״זו אכן פעולה של איראן, זה ברור, היא האויבת הגדולה ביותר של ישראל ואנחנו מכים בה בכל האזור. לא יהיה לאיראנים נשק גרעיני – עם או בלי הסכם. את זה אמרתי גם לידידי ביידן". 

בנוסף, התייחס נתניהו להליך משפטו שמתנהל ואמר: ״אנחנו לא מבקשים דחיות. אלו תיקים תפורים שמתפוררים לנגד עינינו, וגם מזה נצא יפה מאוד. מנסים להפיל ראש ממשלה, זה לא יעזור להם, אתם תראו את זה בבחירות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]