מוקד אנוש בחזית הטכנולוגיה למען הקשישים - 0404
מוקד אנוש בחזית הטכנולוגיה למען הקשישים צילום yayimages

מוקד אנוש בחזית הטכנולוגיה למען הקשישים

אפשר לומר בביטחון מלא שהמילה "חדשנות" היא המילה הכי רלוונטית לעסקים במאה ה-21. נכון, לפעמים נדמה שהכל כבר נראה ונשמע, ושלא קיים כמעט שום סיכוי שתחומים שונים יוכלו לפרוץ עם חידוש שיהפוך את הקערה על פיה, אולם מוקד אנוש מוכיחה בכל פעם מחדש שהחדשנות לא חלפה מן העולם, ומשיקה מוצרים חדשים שיהפכו את החיים של כל מבוגר או חולה לקצת יותר קלים ורגועים. בכתבה זו נסקור מספר חידושים טכנולוגיים ומעניינים של החברה.

מכשיר BE CARE – החבר החדש של סבא וסבתא

כשנמצא לידנו חבר טוב, אנחנו יודעים שהוא תמיד ידאג לנו, בכל מצב ובכל מקום. מכשיר BE CARE בא במטרה להיות החבר הזה, והוא אחד מהפיתוחים הכי מתקדמים של מוקד אנוש. המכשיר כולל מרכזיה שמתזכרת את המבוגר בקול רם וברור ליטול את התרופות שלו. התזכורת חוזרת על עצמה במשך 4 פעמים ביום, כך שנטילת התרופות לא תוכל להישכח.

בנוסף, מכשיר BE CARE כולל שני גלאים מצילי חיים:

1. גלאי טמפרטורה – גלאי שמדווח לחברת מוקד אנוש כל שינויי טמפרטורה בדירתו של המבוגר, דבר שיכול להעיד על שריפה או הצפה, ובהתאם החברה יכולה לשלוח סיוע רפואי באופן מידי לדירתו.

2. גלאי דיווח חוסר פעילות בדירה – גלאי שמדווח לחברת מוקד אנוש על חוסר פעילות שעלול להעיד על נפילה, חנק, עילפון או מצוקה מכל סוג אחר, ובהתאם היא יכולה לשלוח צוות שיבדוק את העניין, וכן יעניק טיפול ראוי במידת הצורך.

שעון הניטור של חברת מוקד אנוש – כל אחד צריך שעון כזה

שעון הניטור של חברת מוקד אנוש הוא אחד הפיתוחים הכי חכמים וחדשניים של השנים האחרונות. השעון, בראש ובראשונה, מאתר את מקומו של המבוגר, מיקום שמוצג בפני הנציגים של חברת מוקד אנוש. באופן הזה, בין אם המבוגר נמצא בביתו ובין אם הוא יצא לסיבוב מחוץ לבית, נציגי המוקד יוכלו לאתר אותו ולשלוח אליו סיוע רפואי.

בנוסף, השעון כולל חיישן נפילה, שיכול לשלוח אות לחברת מוקד אנוש, שתפעל בהתאם. בשעון מובנית מערכת של בינה מלאכותית, ככה שכלל מדדי המבוגר מתעדכנים בו בכל רגע ורגע, ומאפשרים לחברת מוקד אנוש להיות עם האצבע על הדופק. באופן הזה, כל עזרה שהמבוגר זקוק לה, גם מבלי שהוא מודע אליה, תוכל לקבל מענה ממוקד החירום.

הצטרפו כמנויים עוד היום

הצטרפו לחברת מוקד אנוש בתור מנויים, ותוכלו להנות מכלל היתרונות שיתנו לכם שקט, ביטחון והכי חשוב –בריאות איתנה.

מידע נוסף על מגוון המוצרים של מוקד אנוש תוכלו לקבל דרך האתר שלנו https://moked-enosh.co.il/ או בטלפון 09-763-2209

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]