מפכ״ל המשטרה: ״אנו פועלים לאכוף את הסגר - הפרת החוק תטופל בכלים העומדים לרשותנו״ - 0404
מפכ״ל המשטרה: ״אנו פועלים לאכוף את הסגר – הפרת החוק תטופל בכלים העומדים לרשותנו״ דוברות המשטרה

מפכ״ל המשטרה: ״אנו פועלים לאכוף את הסגר – הפרת החוק תטופל בכלים העומדים לרשותנו״

עם כניסת העוצר הלילי לתוקפו, מפכ״ל המשטרה רב ניצב יעקב שבתאי, קיים סיור בו נפגש עם השוטרים והמפקדים הפועלים בגזרות השונות, וקיבל סקירה על המערכים השונים וכן אודות היערכות ופעילות כוחות השיטור לפיקוח ואכיפת תקנות הקורונה, בערב חג פורים ובמהלכו.

במהלך הסיור אמר המפכ״ל שבתאי: ״משטרת ישראל פועלת בהתאם להנחיית הממשלה ונפרסה בכל רחבי הארץ בכוחות מתוגברים עם אלפי שוטרים ומאות ניידות.

פרסנו מחסומים בין הערים ובתוך הערים וכוחות נוספים שפועלים לאכוף את הסגר במטרה לשמור על שלום הציבור ולמנוע התקהלויות בלתי חוקיות. אני פונה לציבור בקריאה לכבד את ההנחיות ואנו מצפים לשיתוף פעולה מלא והימנעות מעימותים מיותרים. הפרה בוטה של החוק והסדר תטופל בכלים העומדים לרשותנו״.

עוד אמר המפכ״ל ברשת הקשר המשטרתית לשוטרי אגף התנועה הפרוסים במרחב הבינעירוני: ״ניידות את״ן, אני מאחל לכם חג שמח ובריאות. תמשיכו לעשות עבודה טובה עם ישראל סומך עליכם וגאה בכם״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]