פעילותם של 6,000 מתנדבי איחוד הצלה תוקדש היום לזכרה של דניאלי זוננפלד ז"ל - 0404
פעילותם של 6,000 מתנדבי איחוד הצלה תוקדש היום לזכרה של דניאלי זוננפלד ז קרן דניאלי

פעילותם של 6,000 מתנדבי איחוד הצלה תוקדש היום לזכרה של דניאלי זוננפלד ז"ל

פעילותם של 6,000 חובשים, פרמדיקים ורופאים, מתנדבי איחוד הצלה, תוקש היום (חמישי) לזכרה של דניאלי זוננפלד ז"ל שנהרגה לפני שש שנים בדיוק בתאונת דרכים טראגית. דניאלי ז"ל, בת 20 במותה, שירתה שירות לאומי במחלקה האונקולוגית לילדים בבית החולים שניידר ושימשה אוזן קשבת ויד תומכת לילדים ולבני משפחותיהם. היא שאפה ללמוד רפואה ולהמשיך לטפל ולהביא מזור לחולים.

אנשי הרפואה המתנדבים באיחוד הצלה מגישים בכל יום עזרה רפואית מהירה עוד טרם הגעת אמבולנס לכ-1,800 חולים ופצועים ביום.

נשיא ומייסד איחוד הצלה, אלי ביר, אמר כי "אנחנו גאים לקחת חלק בהנצחת זכרה של דניאלי ז"ל. פעילותנו להצלת חיים ביום זה, יום השנה לפטירתה, הוא המשך ישיר לפעילות של דניאלי ז"ל למען אלו הזקוקים לעזרה ומזור. היום היא בליבנו ולנגד עינינו בכל עזרה וטיפול שנעניק בכל רחבי הארץ. בכך אנו מקווים להנציח את זכרה של מי שב-20 שנותיה בלבד הספיקה לגעת בכל כך הרבה אנשים ולסייע להם. אני רוצה להודות למר מוטי זוננפלד, אביה של דניאלי ז"ל, על ידידות רבת שנים ועל תמיכתו בפעילות איחוד הצלה להצלת חיים".

יחיאל גורפיין

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]