מרגש: הפצוע הקשה ביותר של עופרת יצוקה יצא לבסיסים לחלק משלוחי מנות לכוחותינו - 0404

מרגש: הפצוע הקשה ביותר של עופרת יצוקה יצא לבסיסים לחלק משלוחי מנות לכוחותינו

מאות חיילים, בוגרי מרכזי הנוער של OU ישראל מכל רחבי הארץ וחבריהם, זוכים בשבועיים האחרונים לביקור מפתיע של אהרון קרוב בבסיסם. קרוב, שנפצע קשה לפני עשור במהלך מבצע עופרת יצוקה, וכיום מרכז את תחום הכנה לצה"ל והקשר עם הבוגרים של OU ישראל, יצא למסע חיזוק של בוגרי מרכזי הנוער ששומרים על ביטחון ישראל בבסיסים השונים בכל רחבי הארץ. קרוב הביא לחיילים משלוחי מנות מושקעים ומפנקים, קיים עימם שיחות אישיות ועודד את רוחם.

סבב הביקורים שהתחיל כבר בראשית השבוע שעבר, כלל עשרות בוגרים שזכו לביקור ומאות חיילים שנהנו ממשלוחי מנות שתרם עבורם עם ישראל לצד הרצאות שהעביר קרוב לחיילים בבסיסים השונים. מאז הביקורים השונים מקבלים בארגון הודעות לא רק מהחיילים עצמם על השמחה הגדולה שזה גרם להם, אלא גם מהוריהם ששמחו מאוד מהדאגה של הארגון לילדיהם.

במהלך המבצע נתרמו מאות משלוחי מנות שנאספו במהלך השבועות האחרונים במבצע התרמה מיוחד שניהלו בארגון. מי שהכינו וארזו את מאות משלוחי המנות לחיילים היו חניכי בית יחד של OU ישראל הפועלים לשילוב עולים חדשים עם צרכים מיוחדים בחברה הישראלית ובמעגל התעסוקה בארץ.

"שמחת חג הפורים גורמת לנו להסתכלות אחרת על עם ישראל ועל מדינת ישראל", אמר אהרון קרוב. לדבריו, "חג הפורים מלמד אותנו מה קורה שעם ישראל מפוזר ומפורד בין העמים ואיזו חשיבות יש לכך שב"ה יש לנו מדינה אחת עם צבא אחד שנלחם נגד מי שרוצה לפגוע בנו. כאשר אנחנו מחלקים משלוחי מנות לחיילי צה"ל שמוסרים את נפשם בשביל שנוכל לחיות כאן, אנחנו בעצם מחזירים להם טובה, מחזקים אותם ונותנים להם את הכוח להמשיך במשימתם".

מנכ"ל OU ישראל, הרב אבי ברמן: "יש לנו את הזכות לקחת חלק מידי שנה במבצע הגדול הזה שמוביל אהרון קרוב בחלוקת משלוחי המנות לחיילי צה"ל. לשמחתנו לא מדובר במבצע של מרכזי הנוער בלבד, אלא ארגון ה-OU מתגייס כולו למען המטרה החשובה הזו. אני רוצה להודות לאהרון ולכל הצוות הנפלא שלנו על ההירתמות המלאה למבצע שבזכות זה זכינו לשמח מאות חיילים יחד עם חבריהם שנהינו גם הם מהמשלוחים".

מרכזי הנוער של OU ישראל פרושים ב-20 ערים בישראל ומצמיחים מנהיגות צעירה וקהילתית המספקת מענה חברתי, חווייתי וערכי לבני נוער רבים. זאת באמצעות מדריכים מקצועיים ותוכנית שנתית הכוללת חוויות, פעילויות ערכיות, סדנאות צמיחה, חיזוק אישי, טיולים, תוכניות בר ובת מצווה, התנדבות, עזרה לקהילה ועוד. ארגון ה-OU נחשב לארגון היהודי הגדול בעולם כיום, הפרוש על פני 92 מדינות ומאגד כ-1000 קהילות יהודיות אורתודוכסיות באמריקה הצפונית.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]