רה"מ: "ביום הראשון של ממשלת הימין אביא סיוע של 15 מיליארד שקל לכל אזרחי ישראל" | צפו - 0404
רה

רה"מ: "ביום הראשון של ממשלת הימין אביא סיוע של 15 מיליארד שקל לכל אזרחי ישראל" | צפו

ראש הממשלה התייחס היום (רביעי) במהלך ישיבת סיעת הליכוד למצב המפלגה בסקרים והעריך כי הליכוד יכול להגיע ל-40 מנדטים בבחירות.

רה"מ נתניהו: "על פי סקרים פנימיים יש לנו פוטנציאל ל-40 מנדטים. יש תשעה מנדטים שיושבים בבית והתפקיד שלנו להביא אותם. אנחנו כפסע ממשלת ימין על מלא. בלי פריטטית, בלי רוטציה, בלי ממשלה בתוך ממשלה. צריך לעודד הצבעה של האנשים שלנו שיושבים בבית.

אנחנו ערב פורים ובנט וגדעון כל הזמן מתחפשים. הם אומרים כל יום ״לא נשב עם לפיד״, עוברים מאולפן לאולפן. שואלים אותם על מזג האוויר והם אומרים ״לא נשב עם לפיד״. הם מוכרחים להכחיש, ואתם יודעים למה? כי הם לא יכולים בלי לפיד. אין להם דרך להרכיב ממשלה בלי שהיא תהיה ממשלת שמאל בראשות לפיד, או מלא-מלא או חלקי. בנשף המסכות בנט וגדעון מנסים להסתיר שאין להם ממשלה בלי לפיד כראש ממשלה – וצריך לחשוף את זה.

ניאבק כדי להביא את תוכנית הסיוע הכלכלית שלנו לכל האזרחים והעצמאיים, אבל אם פוליטיקאים חסרי אחריות והיועצים המשפטיים ימשיכו לבלום אותנו בגלל שיקולי בחירות מבחינתם, אני אביא ביום הראשון של ממשלת הימין סיוע של 15 מיליארד שקל לכל אזרחי ישראל".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]