סוכן סמוי הפליל עשרות חשודים בחר בסמים ואמצעי לחימה - 0404
סוכן סמוי הפליל עשרות חשודים בחר בסמים ואמצעי לחימה

סוכן סמוי הפליל עשרות חשודים בחר בסמים ואמצעי לחימה

"סוכן סמוי" סייע בידי היחידה המרכזית של משטרת ישראל באיסוף ראיות כנגד עשרות חשודים בעבירות סחר בסמים מסוכנים ובאמצעי לחימה. הבוקר (רביעי) נעצרו עשרות חשודים שהועברו לחקירה.

כוחות משטרה רבים, ביניהם לוחמי יחידה מיוחדת של משמר הגבול, פשטו לקראת בוקר על ביתם של עשרות חשודים בעבירות סחר באמל"ח ובסמים בשווי מאות אלפי שקלים. במהלך חיפוש בביתם אותרו סמים נוספים, רכוש החשוד כגנוב ואמל"ח שאותר באזור מגורים. החשודים הועברו לחקירה ביחידה המרכזית של מחוז ירושלים ובהמשך היום צפויה המשטרה לבקש את הארכת מעצרם בבית המשפט.

חקירה סמויה במסגרתה הופעל "סוכן סמוי" במקומות שונים ברחבי הארץ, בדגש על גזרת העיר ירושלים ובית שמש לרבות היישובים הסמוכים, הביאה במהלך הפעלתו לאיסוף ראיות כנגד למעלה מ-30 חשודים בעבירות של סחר באמצעי לחימה שונים וסחר בסמים מסוכנים מסוג קוקאין. עוד במהלך פעילותו של הסוכן, בוצעו עסקות רכישת אמל"ח בהן נרכשו אקדחים ורובים ביניהם נשק צלפים ו-16M מאובזרים בכוונת טלסקופית וקלצ'ניקוב, ועסקות בהן נרכשו סמים מסוג קוקאין בשווי מאות אלפי ש"ח.

מפקד מחוז ירושלים, ניצב דורון תורג'מן, התייחס הבוקר לפעילות ואמר: "פעילות זו מערערת יותר מכל את ביטחונם של העבריינים בסביבתם הקרובה בה הם מרגישים מוגנים ומעבירה מסר מובהק לכל עבריין שידע שזרועותיה הארוכות של משטרת ישראל יגיעו לכל אחד בכל מקום באשר הוא".

במסגרת הפעילות ולאחר מעבר החקירה לשלב הגלוי היום לפנות בוקר, בכוונת חוקרי היחידה המרכזית לבקש את חילוטם של כלי רכב יוקרתיים ומספר דירות ששימשו את אותם חשודים.


 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]