פרס ראש אמ״ן הוענק לפרויקטים פורצי דרך: ״פתרונות יצירתיים לבעיות שנמצאות בליבת העיסוק הביטחוני״ - 0404
פרס ראש אמ״ן הוענק לפרויקטים פורצי דרך: ״פתרונות יצירתיים לבעיות שנמצאות בליבת העיסוק הביטחוני״ דובר צה"ל

פרס ראש אמ״ן הוענק לפרויקטים פורצי דרך: ״פתרונות יצירתיים לבעיות שנמצאות בליבת העיסוק הביטחוני״

פרסי ראש אמ״ן לחשיבה יוצרת לשנת 2020 הוענקו הערב (שלישי). הפרסים לפרויקטים פורצי דרך בעולמות המודיעין והטכנולוגיה, על-שמו של אלוף-משנה עוזי יאירי ז״ל, הוענקו בטקס שנערך בראשות ראש אמ״ן, אלוף תמיר הימן וחברי הפורום המוביל של האגף.

פרסי ראש אמ״ן הוענקו השנה לפרויקטים פורצי דרך במספר רב של תחומים, בין היתר על פעילות היחידות בגזרה הצפונית. בנוסף, הוענק לסגן-אלוף ר' פרס מפעל חיים, על היותו מוקד ידע לטכנולוגיה ייחודית ופורצת דרך, המשפיעה על בטחון מדינת ישראל.

מדברי ראש אמ״ן, אלוף תמיר הימן: ״העבודות והפרוייקטים שזכו בפרס לשנת 2020 מקורם ברעיונות מצויינים שהפכו לפרוייקטים ברי-קיימא. האנשים שמאחורי הפרויקטים זיהו את ההזדמנות שבאתגר, וסיפקו פתרונות יצירתיים לבעיות שנמצאות בליבת העיסוק הביטחוני של אמ״ן בצה״ל״. 

פרסים הוענקו ליחידות שהובילו השנה מבצעים גלויים וחשאיים למיגור האיומים המרכזיים על ישראל בזירה הצפונית, וביניהם פרויקט הדיוק. הפרויקטים הניבו הישג מבצעי חסר תקדים במב״ם. פרסים נוספים הוענקו על נגישות מודיעין פורצת דרך אל ליבת הסוד של אויבנו ולתהליכי ארגון מידע וידע.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]