ח"כ שבח שטרן: "אסור שיהיה שיג ושיח עם הרשעות הפלסטינית" - 0404
ח דוברות הכנסת, דני שם טוב

ח"כ שבח שטרן: "אסור שיהיה שיג ושיח עם הרשעות הפלסטינית"

חבר הכנסת שבח שטרן מהליכוד התייחס היום (שלישי) לפרסומים על עסקה עם הרשות לתמיכה בליכוד, הכחיש אתם ואמר כי אסור יהיה עם הרשות שום שיג ושיח.

ח"כ שטרן: "אסור שיהיה שיג ושיח עם הרשעות הפלסטינית. ציפיה אלקטורלית כלשהי שמבוססת על קשר עם נציגי הרשעות היא מחשבה הזויה ומגונה. לא היתה. לא הווה ולא תהיה. הליכוד היא מפלגה לאומית ואני גאה להיות חבר בה כבר קרוב ל- 40 שנה. המיעוטים החיים בתוכנו מוזמנים להצטרף לתנועה, ואני אפילו גאה בכך שיש לי עוזר פרלמנטרי בן העדה הדרוזית.

אני חי בהתיישבות ביהודה ושומרון, שביום אחד, כך אני מקווה ומאמין תהיה בריבונות ישראל. כל מי מהתושבים הערבים באזור זה שירצה לחיות איתנו בשלום ולהכיר בזכותנו הלאומית על ארצנו, אהלן וסהלן,

אבל עם הרשעות הפלסטינית, שרוצה בהסתלקותנו מארצנו, ושמשלמת משכורות למחבלים, כדי לממש את זממה אסור שיהיה לנו שיג ושיח,
לא מדובשה ולא מעוקצה.

אבסורד מוחלט הוא לחשוב אפילו על שיתוף פעולה עמה, כשעמדתה המוצהרת של תנועת הליכוד היא שלילה מוחלטת למדינה פלסטינית ממערב לירדן, ומאידך גיסא – שאיפה לריבונות והחלת החוק הישראלי בכל מרחבי ארצנו. ציפיה אלקטורלית כלשהי שמבוססת על קשר עם נציגי הרשעות היא מחשבה הזויה ומגונה. לא היתה. לא הווה ולא תהיה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]