השר דודי אמסלם: "אם בכחול לבן רוצים לראות שקרנים ותחמנים - שיסתכלו במראה" - 0404
השר דודי אמסלם: עדינה ולמן, דוברות הכנסת

השר דודי אמסלם: "אם בכחול לבן רוצים לראות שקרנים ותחמנים – שיסתכלו במראה"

מפלגת כחול לבן האשימה הבוקר (שלישי) את הליכוד במניעת חקיקה שתסייע לבעלי מוגבלות. בהודעה מטעם המפלגה נמסר כי ״איך לאמסלם וכץ יש את הבושה והלב למנוע חקיקה שתסייע לנכים ובעלי מוגבלויות?

אמסלם מונע את כינוס וועדת השרים לחקיקה למעלה מחודש כדי לספק חומר לקמפיין הליכוד. אין שפל נמוך מידי עבורם. כחול לבן מעולם לא תמנע סיוע ממי שזקוק לו. כץ ואמסלם היו ונשארו שקרנים ותחמנים״.

שר הדיגיטל הלאומי, ח"כ דודי אמסלם תקף בחזרה וטען כי מדובר בספין שנובע מאימת אחוז החסימה.

השר אמסלם: "כחול לבן, כנראה מאימת אחוז החסימה וכדי לנסות לקושש אי אילו קולות, מנסים לייצר ספין תלוש מהמציאות. יש המון חוקים חשובים, אבל אין שום סיכום בינינו בנושא. הכנסת כאמור נמצאת בפגרה וכידוע בפגרה צריך את אישור וועדת ההסכמות.

אם יש חוקי חירום חשובים, כגון כאלה שקשורים במלחמה בקורונה או סוגיות ביטחון ותקציב אנחנו מעלים על בסיס קבוע. בדרך כלל מביאים לוועדת ההסכמה חוקים בשבועיים הראשונים של הפגרה ובכך מנקים שולחן – היות ואנחנו כבר נמצאים אוטוטו לקראת הבחירות, אז הסיכום הוא שאנחנו מביאים רק חוקי חירום.
כנראה שבכחול לבן לא בקיאים בעבודת הכנסת, אבל אנחנו לא מכנסים בשלב הזה את הוועדה – אם בכל זאת ישנם חוקים חשובים העונים על הקטגוריה של חוקי חירום, הם מוזמנים ליצור קשר ואנחנו כמובן נשמח לדון ולקדם, כולל כמובן בנוגע לנכים ולבעלי המוגבלויות.

הם כמובן מעולם בכלל לא פנו אלינו בנושא זה… כל ההודעה הזו של כחול לבן היא עוד חלק מקמפיין כושל של מפלגה שבכנסת הבאה תהיה היסטוריה, ותצפה בדיוני הכנסת רק דרך מרקע הטלוויזיה. ולעניין השפה, שנובעת כנראה מלחץ, והטפות המוסר הצדקניות, אם בכחול לבן רוצים לראות שקרנים ותחמנים – שיסתכלו במראה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]