אימון פלוגות של גדוד 8103: "הלוחמים משקיעים ונותנים הכל" - 0404
אימון פלוגות של גדוד 8103:

אימון פלוגות של גדוד 8103: "הלוחמים משקיעים ונותנים הכל"

היום (ראשון) הסתיים חלקו הראשון באימון הפלוגות של חטיבה 6, חטיבת 'עציוני', בזירת האימונים שבנחל שורק. בשבוע האחרון מתאמנות פלוגות מגדוד 8103 של החטיבה באימון מיוחד, ששם דגש על הפרט וההכנה העצמית לשדה הקרב.

מטרת האימון היא לשים דגש על התמקצעות החייל בנשקו בצורה הטובה ביותר, חיזוק המיומנות, תחושת המסוגלות והביטחון האישי. במהלך האימון, מתרגלות הפלוגות מענה לסיטואציות העלולות להתרחש בלחימה ומקיפות את כלל הנושאים הנוגעים לשדה הקרב, במטרה לחזק ולשפר את חדות הלוחמים לאירוע אמת.
בסוף כל יום, אנשי המילואים מקבלים את מדדיהם בצירוף משוב אישי על תפקודם בכל אחת מהתחנות, ובכך יכולים להפיק לקחים לאימון הבא.

הצבא רואה את חטיבות המילואים כחלק משמעותי בשדה הקרב ואת כשירותו של הפרט כאבן דרך משמעותית בהשגת הניצחון.

מיד לאחר פסח יעלה גדוד 8103, הראשון בחטיבה, לתעסוקה מבצעית בחטמ"ר 'שומרון'.

את האימון מסכם מפקד הגדוד, סא״ל שריה דמסקי: ״עברנו כאן אימון מצויין, אימון ששם דגש על הכשירות והדריכות של כל אחד מהלוחמים. זה היה אימון ממוקד בו ראינו את לוחמי הגדוד שלנו משקיעים, מבינים את המשמעות ונותנים את כל כולם למען מטרה אחת משותפת. לראות את הגדוד מתאמן בזירה משרה נחת, סיפוק ומצביע על החוזק והחוסן שלנו כגדוד המוכן למערכה הבאה״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]