מכה נוספת לימ"ר ש"י: נשיא בימ"ש בנצרת מעביר את בדיקת התנהלות נציג הימ"ר למפקד מחוז צפון במשטרה - 0404
מכה נוספת לימ מרים אלסטר, פלאש 90

מכה נוספת לימ"ר ש"י: נשיא בימ"ש בנצרת מעביר את בדיקת התנהלות נציג הימ"ר למפקד מחוז צפון במשטרה

לאחר הביקורת חסרת התקדים שהעביר שופט בימ"ש השלום בנצרת, מורן מרגלית, ביום שישי האחרון על התנהלות נציג ימ"ר ש"י, מורה נשיא בימ"ש בנצרת, השופט דורון פורת, כי פרוטוקול הדיון יועבר לניצב שמעון לביא, מפקד מחוז צפון במשטרה וכן לנצ"מ יורם אזולאי קצין אח"מ של מחוז צפון.

נזכיר כי שופט בימ"ש השלום בנצרת, מורן מרגלית, תקף באופן חסר תקדים את נציג ימ"ר ש"י, אבי טבעוני, במהלך דיון בעניינם של ארבעת העצורים ששוחררו ממעצר ביום שישי האחרון.

הביקורת הקשה מגיעה לדברי השופט על כך שנציג הימ"ר הסתיר מידע מבימ"ש ועל כך שענה בחוצפה לשופטים. עוד כתב השופט כי התנהלות ימ"ר ש"י אינה מאפשרת התנהלות יום דיונים בצורה נאותה וכן שההתנהלות פגעה בזכויות העצורים, בהחלטה הורה השופט מרגלית למפקד ימ"ר ש"י לספק לבימ"ש תשובות בעניין בתוך 7 ימים, "חוצפה שלא נתקלתי בה מעודי בדיונים" אמר בין השאר השופט.

עו"ד עדי קידר מארגון חוננו שמייצג העצורים מסר: "נחשפה התנהלות חמורה של משטרת ישראל שמסלפת ומעלימה נתונים מההגנה ומבית המשפט, התנהלות שבפועל הביאה לשהייה מיותרת של ארבעת החשודים במשך לילה נוסף ומיותר במעצר בתנאים קשים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]