בן גביר: "טרם שמענו התחייבות של ימינה שלא תשב בממשלה עם לפיד" - 0404

בן גביר: "טרם שמענו התחייבות של ימינה שלא תשב בממשלה עם לפיד"

יו"ר עוצמה יהודית והמועמד ברשימת הציונות הדתית לכנסת, עו"ד איתמר בן גביר, הגיב הערב (מוצ"ש) לביקורת שנשמעה מטעם יו"ר ימינה נפתלי בנט, עקב פרסום סרטון תחת הכותרת "ממשלת החלומות של לפיד".

על דברי בנט כי "העלתם סרטון מכפיש בו הכנסתם אותי כחבר בממשלה של תומכי מחבלים והגדלתם לשים תמונה של היטלר", בן גביר השיב: "‏אין לנו שום כוונה להיגרר לפופוליזם שהתקשורת מנסה לייצר. אני מעריך את נפתלי בנט שלו זכויות רבות וחלילה לא סבור שהוא כמו לפיד ומרצ.

יחד עם זאת טרם שמענו התחייבות ברורה של ימינה שלא תשב בממשלה עם לפיד, בתמיכת תומכי הטרור מהמשותפת ועם העבודה שמועמדת מס' 7 שלה מבזה את זכר השואה ואת חיילינו".

יו"ר הציונות הדתית בצלאל סמוטריץ' הוסיף: "‏נפתלי, אני כבר הבהרתי שהסרטון חמור ושאני לא עומד מאחוריו. סבבה שאתה חוגג על זה הערב ועושה סיבוב. בכיף.

‏עכשיו בוא נדבר על מהות וערכים: ‏אתה מתחייב לבוחריך לשבת רק בממשלת ימין או שגם לא שולל ישיבה בממשלת שמאל מרכז עם לפיד, ליברמן ומירב מיכאלי? ‏(או שכל בוחרי הימין הם "ילדי כאפות" כפי שכינית אותי הערב ולכן אתה לא חייב לתת להם תשובה?)".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]