בעיצומה של סופת השלג: משפחתו של אהוביה סנדק ז"ל הפגינה בדרישה להקמת ועדת חקירה | צפו - 0404

בעיצומה של סופת השלג: משפחתו של אהוביה סנדק ז"ל הפגינה בדרישה להקמת ועדת חקירה | צפו

איילת ואברהם סנדק, הוריו של הנער אהוביה סנדק ז"ל, שנהרג כתוצאה מניגוח הרכב בו נסע בידי בלשים מימ"ר ש"י, יצאו הערב (חמישי) להפגין למרות הקור העז והשלג, בדרישה להקמת ועדת חקירה למות בנם.

מחאתם של משפחת סנדק, מצטרפת לכמעט חודשיים של מחאות ברחבי ארצנו, בהם השתתפו אלפי מפגינים כשדרישתם ברורה: הקמת ועדת חקירה למות סנדק והעמדת השוטרים החשודים לדין. בנוסף למחאתם של משפחת סנדק, התקיימה מחאה נוספת בגשר המיתרים בירושלים.

יצחק ויסמן, תושב ירושלים, שהגיע להשתתף במחאה בגשר המיתרים, אמר: "לא יכולתי להישאר בבית כשראיתי את הורי הנער מפגינים בקור ובשלג. משטרת ישראל צריכה להתעשת, להפסיק במיידי את טיוח הפרשה, מה שקורה לצערי מאז הרצח, ולהעמיד את השוטרים לדין. רצח הנער אהוביה, הינו תוצאה של מסעות הסתה כלפי נוער הגבעות וסימונם כאויבים, דבר שהביא לכך שדמם הותר ונעשה זול. אנחנו מבטיחים מכאן להוריו של אהוביה: לא ננוח ולא נשקוט עד שיצא הצדק לאור".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]