הליכוד: "הפעם ניקח את הקולות של אזרחי ישראל הערבים כי נמאס להם לבזבז קולות על המשותפת" - 0404
הליכוד:

הליכוד: "הפעם ניקח את הקולות של אזרחי ישראל הערבים כי נמאס להם לבזבז קולות על המשותפת"

חה"כ ד"ר שלמה קרעי, חבר נשיאות ועדת הבחירות המרכזית, הודיע לפני זמן קצר (רביעי) בדיון בוועדה כי מפלגת הליכוד החליטה שלא להשתתף בדיון לפסילת הרשימה המשותפת והרשימה המאוחדת, עקב "העובדה שאזרחי ישראל הערבים כבר יודעים שהרשימות הערביות לא מייצגות אותם והן נעלמות מאליהן".

מהליכוד נמסר: "אזרחי ישראל הערבים מאסו באלו שלא דואגים להם והם כבר מבינים שהליכוד בראשות נתניהו הוא זה ששומר על בטחונם ורווחתם של כל אזרחי ישראל".

בעוצמה יהודית מסרו בתגובה: "חברי וועדת הבחירות מטעם הליכוד הודיעו עכשיו כי ייעדרו מהצבעה על פסילת הרשימה המשותפת ורע"מ. אין לנו אלא להצר על כך שמצד אחד מציגים בליכוד את חברי המשותפת כתומכי טרור, ומצד שני מכשירים בפועל את התמודדותם לכנסת".

בתגובה לכך, אמרו בליכוד: "המשותפת ועבאס לא יהיו בממשלה שלנו ולא נישען עליהם בשום דרך כי הם תומכי טרור.

בכל בחירות הליכוד מצביע נגד הרשימה המשותפת, בג"צ תמיד מכשיר אותה והמשותפת מנצלת את ההצבעה כדי להתחזק ולהביא קולות. הפעם הליכוד יקח את הקולות של אזרחי ישראל הערבים כי נמאס להם לבזבז את הקולות שלהם על מפלגות שיושבות באופוזיציה ולא עושות למענם כלום".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]