כתב אישום הוגש נגד שני ערבים שירו לעבר רכבו של שוטר כנקמה על דוח קורנה בסך 500 ש"ח - 0404
כתב אישום הוגש נגד שני ערבים שירו לעבר רכבו של שוטר כנקמה על דוח קורנה בסך 500 ש דוברות המשטרה

כתב אישום הוגש נגד שני ערבים שירו לעבר רכבו של שוטר כנקמה על דוח קורנה בסך 500 ש"ח

כתב אישום הוגש כנגד שני חשודים שירו על רכבו של שוטר מכפר ריינה המשרת בתחנת נצרת. הרקע לירי הוא דוח קורונה שנרשם לאחד מהם יום קודם לכן.

אחד מהחשודים, תושב נצרת בן 18, נעצר על ידי שוטר בביקורת שיגרתית במסגרת פעילות אכיפת הסגר, לחשוד נרשם דוח קורנה על סך 500 ₪ ולאחר שאיים על השוטר נמצא אף אגרופן ברשותו.

יום לאחר המקרה חבר אותו חשוד לשני קרובי משפחה בני 20-21 אשר מתגוררים בסמוך לביתו של השוטר על מנת לנקום בשוטר ולבצע ירי לעברו.

החשודים הצטיידו בנשק, הסירו את לוחיות הזיהוי של הרכב אות לקחו ממגרש רכבים, ובשעות הלילה הגיעו סמוך לביתו של השוטר ופתחו בירי מסיבי אל עבר רכבו הפרטי של השוטר שחנה בסמוך לביתו. לאחר מכן נמלטו מהמקום.

בתום חקירה נעצרו ג'מאל נפאפעה, בן 18 תושב נצרת, ועבד אלרחמן גראבה בן 21 תושב ריינה והוגש נגדם כתב אישום ובקשה למעצרם עד תום ההליכים, בין היתר בעבירות נשיאת נשק, קשירת קשר לפשע, ירי מנשק חם באזור מגורים, חבלה במזיד ברכב והפרעה לשוטר במילוי תפקידו.

מהמשטרה נמסר: "שוטרי משטרת ישראל במחוז צפון פועלים ללא הרף ובחיכוך מתמיד עם גורמים עבריינים, איומים ופגיעות לא ירפו את ידי השוטרים במלאכתם בשרות הציבור. משטרת ישראל תדאג למיצוי מלוא חומרת הדין עם העבריינים הפועלים נגד נציגי החוק בניסיון להפריע לעבודתם".

דוברות המשטרה

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]