דרגת אלוף הוענקה לראש אכ"א הנכנס | הרמטכ"ל: "כוח אדם הינו הסוד של צה"ל" - 0404
דרגת אלוף הוענקה לראש אכ דובר צה"ל

דרגת אלוף הוענקה לראש אכ"א הנכנס | הרמטכ"ל: "כוח אדם הינו הסוד של צה"ל"

תת-אלוף יניב עשור הועלה היום (ראשון) לדרגת אלוף, בטקס שנערך בלשכת ראש המטה הכללי במחנה רבין (הקריה), תל אביב. בטקס שנערך במתכונת מצומצמת בשל הנגיף קורונה, נכחו שר הביטחון בני גנץ, ראש המטה הכללי רב-אלוף אביב כוכבי וחברי פורום מטכ"ל.

מדברי הרמטכ"ל, רב-אלוף כוכבי: "פורום המטה הכללי אליו אתה נכנס זה הפורום הכי מעמיק, הכי רציני, שיטתי ויסודי שעוסק בביטחונה של מדינת ישראל 24/7, בתום לב, בטוהר כוונות, באחדות מטרה ועם אחריות עצומה. כוח אדם הינו הסוד של צה"ל שאפשר לו להתקדם, להתפתח ולפרוץ.

הוא תמיד היה בליבת העיסוקים שלנו, אלא שהמציאות היא כזו שככל שהשנים עוברות, האתגר נעשה גדול יותר – גם אצל חיילי החובה, אנשי הקבע, אזרחים עובדי צה"ל ומעגלים נוספים. לא יהיו לנו את ההישגים הללו אלמלא איכות האנשים שיש לנו".

מדברי ראש אכ"א הנכנס, אלוף יניב עשור: "כאלוף בצה"ל וכראש אכ"א אני מקבל על עצמי לפעול וליצור בשמחה ואהבה ומתוך אמונה בכוחו של כל אדם. להפגין נדיבות, פרגון ורעות. ולהוביל יחד אתכם אלופי המטה הכללי ועם מפקדי האגף תהליכים שיאפשרו שוויון הזדמנויות לכל מלש"ב, תוך שיפור נקודת הזינוק שלו. העצמת המשרתים וחיזוק רוח הלחימה, תחושת השייכות, הגאווה והשליחות".

דובר צה"ל

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]