מחבלים השליכו בקת"בים לעבר היישוב בית אל - כוחותינו ירו לעברם - 0404
מחבלים השליכו בקת תקשורת ערבית

מחבלים השליכו בקת"בים לעבר היישוב בית אל – כוחותינו ירו לעברם

מזה תקופה ארוכה, תושבי היישוב בית אל סובלים מזריקות בקבוקי תבערה, מטעני צינור, ירי זיקוקים לעבר היישוב וטרור אבנים. בשבת האחרונה נזרקו לעבר היישוב שלושה בקבוקי תבערה, כוח צה"ל שהיה במארב במקום ירה לעבר המחבלים שהשליכו את בקבוקי התבערה והם נמלטו מהמקום. לא ידוע אם המחבלים נפגעו כתוצאה מהירי.

תושבים ביישוב דיווחו כי בנוסף לבקבוקי התבערה נורו במוצאי שבת זיקוקים לעבר היישוב. אחד התושבים סיפר לחדשות 0404 כי ביישוב "חוששים כי מקרי הטרור הרבים עלולים לגבות מחיר קשה ועשוים לעלות בחיי אדם".

מדובר צה"ל נמסר: "ביום שישי האחרון, בשעות הערב, זוהו שלושה חשודים שהשליכו בקבוקי תבערה ומטעני חבלה לכיוון היישוב בית אל, שבגזרת החטיבה המרחבית ׳בנימין׳. כוח צבאי שביצע מארב יזום במרחב זיהה את החשודים, ביצע ירי אך לא זוהתה פגיעה.

פעילות זו היא חלק מפעולות סיכול גלויות וחשאיות רבות שמבצעת חטיבת בנימין באופן שוטף, לרבות פעילות מעצרים, במטרה לסכל פיגועי טרור במרחב".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]