פעילי שמאל אנרכיסטים השחיתו גדר של חקלאים יהודים בבקעה | צפו - 0404
צילום: ארגון "לוחמים לשלום"

פעילי שמאל אנרכיסטים השחיתו גדר של חקלאים יהודים בבקעה | צפו

פעילי שמאל אנרכיסטים מארגון "לוחמים לשלום" המזוהה עם השמאל הקיצוני, תועדו השבת כשהם משחיתים גדר חקלאית של יהודים מהמושב חמדת שבבקעה.

בסרטון של הארגון, נראים האנרכיסטים כשהם חותכים והורסים גדר תיל שמשמשת חקלאים מהמושב חמדת, לתיחום שטחי המרעה של המושב.

בתיעוד נראים פעילי השמאל כשהם גלויי פנים, ונראה שאינם חוששים מהעמדה לדין בגין מעשיהם והשחתת הרכוש.

נציין כי התופעה של פעילי שמאל המגיעים ליהודה ושומרון על מנת להתעמת ולעורר פרובוקציות כנגד חיילי צה"ל וחקלאים יהודים, שכיחה למדי, וכמעט שאינה מטופלת בידי רשויות אכיפת החוק, שחוששות מפני טיפול בגורמים הללו.

חקלאים יהודים באזור בנימין והבקעה, סובלים כבר תקופה ארוכה מהתקפות אלימות חוזרות ונשנות על שטחי המרעה, בידי ערבים המלווים בפעילי שמאל אנרכיסטים שמגיעים להתסיס את השטח.

חקלאים מהאזור אמרו בתגובה לאירוע כי "העובדה שפעילי שמאל אינם חוששים לתעד את מעשיהם הפליליים כשהם גלויי פנים, מצביעה על המצב שקיים בשטח כבר תקופה ארוכה.

פעילי שמאל משתתפים באורח קבע באירועים אלימים כנגד חיילים ואזרחים, ומערכת הביטחון מצידה כמעט ואינה אוכפת את ההתפרעויות מצד פעילי השמאל, שמהווים גורם מרכזי בארגון ההתפרעויות וההתקפות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]