בן גביר עתר לועדת הבחירות בבקשה לפסול את הרשימה המשותפת, מנסור עבאס ואיבתיסאם מרעאנה - 0404
בן גביר עתר לועדת הבחירות בבקשה לפסול את הרשימה המשותפת, מנסור עבאס ואיבתיסאם מרעאנה יונתן זינדל, פלאש 90

בן גביר עתר לועדת הבחירות בבקשה לפסול את הרשימה המשותפת, מנסור עבאס ואיבתיסאם מרעאנה

יו"ר מפלגת עוצמה יהודית והמועמד ברשימת הציונות הדתית לכנסת, עו"ד איתמר בן גביר, הגיש הערב (חמישי) לועדת הבחירות המרכזית לכנסת שלוש בקשות: בקשה לפסילת הרשימה המשותפת, בקשה לפסילת רע"מ בראשות מנסור עבאס, ובקשה לפסילת מועמדת מספר 7 במפלגת העבודה, איבתיסאם מרעאנה.

מעוצמה יהודית נמסר כי, כלל הראיות המוצגות בבקשות הינן חדשות וטרם נבחנו בוועדת הבחירות או בבית המשפט העליון בעבר. כך לדוגמא בנוגע ליו"ר הרשימה המשותפת איימן עודה, מובאת השתתפותו בכנס של ארגוני הטרור חמאס ופת"ח. בנוסף, מוצגת התבטאות של עודה ביחס למחבלים שזרקו אבנים על חיילי צה"ל, לפיה זורקי האבנים הם "המצפון של העם הפלסטיני".

באשר למנסור עבאס, מובא כי לאחר שבחדשות 12 כינה אסירים בטחוניים מחבלים, ארגוני הטרור פת"ח וחמאס גינו את אמירתו. בעקבות זאת, עבאס התנצל והבהיר כי הם אינם מחבלים, וכי התבלבל בלשונו. כל זאת, לצד עשרות ראיות נוספות, שייבחנו בשבוע הבא בועדת הבחירות המרכזית לכנסת ובהמשך בבית המשפט העליון.

בן גביר: "הגשנו הערב לועדת הבחירות מאסה קריטית של ראיות, שמצביעות באופן חד משמעי על תמיכתם של חברי המשותפת ורע"מ של מנסור עבאס בטרור ובשלילת זהותה היהודית של המדינה. הגיע הזמן שייעשה הצדק ותומכי המחבלים ייזרקו מהכנסת". ביחס לאיבתיסאם מרעאנה, אמר בן גביר: "יצחק רבין מתהפך בקברו כשהוא רואה מה נשאר ממפלגת העבודה: במפלגה שעודדה התיישבות ועבודה עברית, יושבת כיום מועמדת שלועגת לניצולי שואה וגאה בביזוי מעמד הצפירה ביום הזיכרון. בושה וחרפה".

לאחר מכן כתב בחשבון הטוויטר שלו: "אנחנו לא עושים שום הנחות, כל מי ששונא את המדינה שלנו, את החיילים ואת הארץ נפלאה הזאת לא יכול ולא יהיה בכנסת ישראל".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]