יממה לפני סיום המצור בגבעת קומי אורי: ח"כים קוראים לאלוף להימנע מהארכת הצו - 0404
יממה לפני סיום המצור בגבעת קומי אורי: ח אברהם שפירא

יממה לפני סיום המצור בגבעת קומי אורי: ח"כים קוראים לאלוף להימנע מהארכת הצו

מספר חברי כנסת ממפלגות הימין פנו הערב (חמישי) במכתב לאלוף פיקוד המרכז תמיר ידעי, בדרישה להימנע מהארכת צו השטח הצבאי הסגור בגבעת קומי אורי, שאמור להסתיים בשבת הקרובה.

על המכתב חתומים יו"ר הקואליציה מיקי זוהר, וחברי הכנסת, שלמה קרעי, אריאל קלנר, עמית הלוי ושבח שטרן מסיעת הליכוד, וחברי הכנסת מאיר פורוש ויצחק פינדרוס מיהדות התורה. "בליל השבת הקרובה, אמור להסתיים תוקפו של צו השטח הצבאי הסגור שהוטל על ידך בגבעת קומי אורי ביצהר", כתבו הח"כים. "הדבר קורה לאחר תקופה של יותר משנה, בה סבלו תושבי הגבעה מהמצור המשטרתי ההדוק שפגע קשות בשגרת חייהם".

במכתבם תקפו הח"כים את הצו הדרקוני שהוטל על הגבעה: "מדובר בענישה קולקטיבית חמורה כנגד משפחות ואזרחים שאינם חשודים בדבר. כל חטאם של משפחות הגבעה הוא שהינם מתגוררים במקום בו התרחשו בעבר עימותים. אנו תקווה כי בשבת הקרובה תגיע לסיומה תקופת מצור וסבל ארוכה של תושבי הגבעה, ומשפחות המקום יוכלו לנשום לרווחה ולחזור לשגרת חיים תקינה". (צילום: ארכיון)

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]